VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Šilelio triušių tvirtovė

Pramogos, Anykščiai

Šalia lajų tako, Anykščių šilelyje nauja pramogų erdvė - Šilelio triušių tvirtovė. Čia įrengtas 500 metrų kliūčių ruožas, kurį įveikti tikrai prireiks ištvermės ir įgūdžių. Įveikus kliūčių ruožą pasieksite didingą tvirtovę, į kurią patekus, atsivers žadą atimanti šilelio panorama su laisvėje lakstančiais triušeliais . Taip pat lankytojai bus kviečiame pasivaikščioti tarp triušelių bei juos pamaitinti.

Kaina 4 Eur asmeniui;
Vaikams 2-6 m. - 2 Eur;
Vaikams iki 2 metų nemokamai;
Grupės didesnėms nei 10 asmenų - 10% nuolaida.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • As
  Asta
  2022-08-29

  Matėme triušiukų naujagymių lavonėlius, kiti prie tvoros kapstėsi. Niekas jų nepržiūži, taip ir nudvesia kampe. Kai kurie triušiai atrodo ligoti, ir taip - kur šienas jiems, kur vanduo švarus, pavėsis. Negalima duoti belenkiek morkų, jie gi tunka nuo jų. Visiškas gyvūnų išnaudojimas.

 • Da
  Darius
  2022-08-28

  Labai liūdna, kad gyvūnai yra kankinami ir nepakankamai prižiūrimi. Visų pirma, triušiams reikalingas šienas, žolė ir sausas maistas, ko aptvare visiškai nėra. Pagrindinis jų maistas yra iš lankytojų gaunamos morkos, todėl kyla mintis, kad triušiai sąmoningai laikomi pusbadžiu, kad "bendrautų" su lankytojais, bėgtų prie jų ir prašytų maisto. Antra, nors yra palikti indeliai su vandeniu, jis nėra šviežias, triušiai nenoriai jį geria. Trečia, triušiai yra palikti kaitroje, daugelis iš jų yra apatiški, nevalgo, negeria, tik guli ir sunkiai kvėpuoja, slepiasi už narvų, kur yra nors šiek tiek pavėsio. Ketvirta, kai kurie triušiai akivaizdžiai serga: žaizdos ant ausyčių, išdžiuvusios nosytės, apsiblausę akys... Nors idėja ir graži, tačiau taip su gyvūnais elgtis negalima!

 • Al
  Alma
  2022-08-15

  Triusiukai laikomi neteisingai: visiskai neturi sieno, labai mazai pavesio ir vandens. Tragiskai perseriami morkomis. Turistai tiesiog jega jas gruda triusiukams i burnas. Kai kurie triusiukai turi odos problemu. Tualetai zmonems tiesiog siaubingi.

 • Em
  Ema
  2022-08-11

  Triušiai atrodė labai alkani, aptvaruose nebuvo papildomo maisto (spec, šieno). Visi puldavo tik duok morka. Liko dvejopi jausmai...