Rogučių trasa

Anykščių miesto rytiniame pakraštyje, kur susikerta Šventosios ir Anykštos upės, sunku nepastebėti aukštos kalvos – Kalitos kalno. Kadaise, pasak rašytojo Antano Vienuolio, čia stovėjo bajorui Nykščiui priklausęs dvaras. Šiandien šis Anykščių objektas tapo ypač lankytina aktyvaus poilsio mėgėjų vieta – keliautojai neturėtų aplenkti tokio įspūdingo gamtoje įsikūrusio pramogų parko. Visai nesvarbu, ar Aukštaitijos kraštą išsiruošėte aplankyti žiemą, ar vasarą – čia visada rasite, kaip turiningai praleisti laisvalaikį.

Kalitos kalnas siūlo išties išskirtines pramogas. Labiausiai šį turistinį objektą garsina vasaros rogučių trasa.Trasą sudaro 5 posūkiai, tramplynas ir kilpa, kuriuos įveiksite skriedami 40 km/h greičiu. Beveik 500 metrų ilgio trąsa su linksmaisiais kalneliais praturtins geromis emocijomis ir neišdildomais įspūdžiais. Svarbiausia, kad vasaros rogutėmis smagiai pralėkti galima tiek vasarą, tiek žiemą.

Ekstremalių pojūčių ištroškusiems parko lankytojams taip pat yra ką išbandyti. Tai Kalitos salto – adrenalino dozę garantuojantis rato formos atrakcionas, kuriame sėdėdami su draugu galite linksmai pasiridinėti po Kalitos parką. 

 

Paslaugos

Kalitos salto

Ekstremalių pojūčių ištroškusiems parko lankytojams taip pat yra ką išbandyti. Tai Kalitos salto – adrenalino dozę garantuojantis rato formos atrakcionas, kuriame sėdėdami su draugu galite linksmai pasiridinėti po Kalitos kalną. Šis atrakcionas skirtas ekstremalių pojūčių mėgėjams, nebijantiems naujovių. Kalitos salto, tai visiškai saugus atrakcionas. 

Kitos pramogos

Mažiesiems lankytojams įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Taip pat mini ekskavatorius.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!