Rogučių trasa

Pramogos

Anykščių miesto rytiniame pakraštyje, kur susikerta Šventosios ir Anykštos upės, sunku nepastebėti aukštos kalvos – Kalitos kalno. Kadaise, pasak rašytojo Antano Vienuolio, čia stovėjo bajorui Nykščiui priklausęs dvaras. Šiandien šis Anykščių objektas tapo ypač lankytina aktyvaus poilsio mėgėjų vieta – keliautojai neturėtų aplenkti tokio įspūdingo gamtoje įsikūrusio pramogų parko. Visai nesvarbu, ar Aukštaitijos kraštą išsiruošėte aplankyti žiemą, ar vasarą – čia visada rasite, kaip turiningai praleisti laisvalaikį.

Kalitos kalnas siūlo išties išskirtines pramogas. Labiausiai šį turistinį objektą garsina vasaros rogučių trasa.Trasą sudaro 5 posūkiai, tramplynas ir kilpa, kuriuos įveiksite skriedami 40 km/h greičiu. Beveik 500 metrų ilgio trąsa su linksmaisiais kalneliais praturtins geromis emocijomis ir neišdildomais įspūdžiais. Svarbiausia, kad vasaros rogutėmis smagiai pralėkti galima tiek vasarą, tiek žiemą.

Ekstremalių pojūčių ištroškusiems parko lankytojams taip pat yra ką išbandyti. Tai Kalitos salto – adrenalino dozę garantuojantis rato formos atrakcionas, kuriame sėdėdami su draugu galite linksmai pasiridinėti po Kalitos parką. 

 

Pasivažinėjimo atrakcijonu rogučių nusileidimo trasa 1 nusileidimo kaina:

8 -13 metų :  1,50 €

nuo 14 metų : 2 €

Grupėms virš 18 asm. 

8 - 13 metų : 1 €

Nuo 14 metų : 1,50 €

Vaikams iki 7 metų leidžiama nemokamai, tik su suaugusiu.

 

Paslaugos

Ekstremalių pojūčių ištroškusiems parko lankytojams taip pat yra ką išbandyti. Tai Kalitos salto – adrenalino dozę garantuojantis rato formos atrakcionas, kuriame sėdėdami su draugu galite linksmai pasiridinėti po Kalitos kalną. Šis atrakcionas skirtas ekstremalių pojūčių mėgėjams, nebijantiems naujovių. Kalitos salto, tai visiškai saugus atrakcionas. 

Mažiesiems lankytojams įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Taip pat mini ekskavatorius.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • ak
  ak
  2021-07-05

  darbo laikas yra... ? :) nepastebejau tokios info nes planuojam kuo anksciau vaziuoti :)

 • Kl
  Klp
  2021-06-11

  Nemandagus aptarnaujantis personalas prie rogučių. Nusileidimai su rogutėmis tikrai smagūs.

 • Au
  Audrius
  2020-08-29

  Sveiki, ar galime uzsisasykite atrakcija su kamuoliu, siandien?

 • Ed
  Edgaras
  2018-08-18

  Įsigijau kasoje bilietą 1am ir aplamai - pirmam kartui nusileidimui su 3 metų vaikui. Bilieto kain - 2 Eur. Parašyta - pinigai už bilietus negrąžinami. Atstovėjome 2 val eilėje pliekiant 30 C laipsnių karščiui. Jokio normalaus pavėsio. Gal ir būtų linksma čiuožti vaikui su rogutėmis, bet atleiskit - nesugebėjom laukti dar 1 val. Vaikas nusiminęs, tėvas be pinigų. Patarimas - nevažiuokite savaitgaliais + nepirkite bilietų vos atėję. Geriau eikite į eilę ir žiūrėkite pagal situaciją.