VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Pramoginis traukinukas

Pramogos, Anykščiai

Pramoga Anykščiuose - pasivažinėjimas pramoginiu traukinuku! 

Maršrutas: 

MIESTO CENRAS - SPA VILNIUS ANYKŠIAI - MEDŽIŲ LAJŲ TAKAS - SPA VILNIUS ANYKŠIAI - MIESTO CENTRAS. Traukinukas į vieną puse važiuoja apie 20 min. 

Bilieto kaina:

Apžvalginė kelionė MIESTO CENTRAS - MEDŽIŲ LAJŲ TAKAS , arba MEDŽIŲ LAJŲ TAKAS - MIESTO CENTRAS  2,50 € (į vieną pusę).

Turintiems Anykštėno kortelę 2,00 € (į vieną pusę).

Pažintinė pramoga Anykščiuose - pasivažinėjimas pramoginiu traukinuku nuo miesto centro iki Medžių lajų tako ir atgal! Riedant miesto gatvelėmis galėsite pasižvalgyti po Anykščių miestą, pasimėgauti gamtos vaizdais bei įkvėpti poetiško šilelio kvapų. Nuvykus, galėsite pasivaikščioti miško takais, aplankyti Medžių lajų taką, Lynų kabantį tiltą, Puntuko akmenį, Karalienės liūną bei papramogauti Basų kojų eko take, Išnykusių gyvūnų skulptūrų parke ir patekti į Šilelio triušių tvirtovę.

Galima važiuoti reguliariais ir užsakomaisiais reisais

Daugiau informacijos: tvic@infoanyksciai.lt arba +370 381 59177

 

PRAMOGINIO TRAUKINUKO KELEIVIŲ ELGESIO TAISYKLĖS

1. Keleiviai važiuojantys pramoginiu traukinuku privalo pasirūpinti savo saugumu, laikytis viešosios tvarkos, atsakyti už kelionės metu padarytą žalą, žalos atlyginimą, elgesio taisyklių laikymąsi.

2. Keleiviai privalo:

 • Laukti pramoginio traukinuko numatytose sustojimo vietose, tvarkingai susėsti į vagonus;
 • Iš vairuotojo įsigyti kelionės bilietą;
 • Laikytis švaros ir tvarkos pramoginio traukinuko sustojimo vietose bei vagonuose ir saugoti inventorių;
 • Nerūkyti ir negerti alkoholinių gėrimų;
 • Keleiviai vežimo metu privalo sėdėti. Griežtai draudžiama keliones metu vaikščioti, landžioti tarp suolų, kaišioti rankas ir kojas pro vagono langus;
 • Nemėtyti pro langus šiukšlių.
 • Dėvėti apsaugines kaukes.

3. Keleiviai įlipa (išlipa) į vagoną tik vagonui pilnai sustojus. Nuskambėjus garso signalui, į (iš) traukinuko įlipti arba išlipti draudžiama.

4. Mažamečius vaikus draudžiama palikti be atsakingo asmens priežiūros.

5. Asmeninius daiktus saugo ir už juos atsako pats keleivis.

6. Pramoginiu traukinuku draudžiama vežtis gyvūnus, dviračius, stambiagabaričius daiktus, kurie kliudytų kitų keleivių patogumui.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Li
  Lina
  2021-08-05

  Atvaziavo traukinukas 17.36 val. Vaziavimas pirmyn atgal uztrunka apie 40 min. Labai smagi atrakcija vaikams :)

 • Ma
  Mama
  2021-08-05

  Absurdas, nesulaukeme traukinuko…

 • Ai
  Aiste
  2021-07-19

  Absoliuti nesąmonė. Laukėm apie 2 valandas prie laju tako , nesulaukėm. Darbo diena, tačiau jokios informacijos apie traukinuko grafiką niekas neteikia. Gadina kurorto įvaizdį tokie nesusipratimai.

 • Da
  Dangė
  2020-08-15

  Jokių traukinuko pažymėtų stotelių. Klaidinanti info iš kur jis važiuoja. Lanktinuke nuo Spa vilnius, web psl nuo miesto centro. Kazkas čia nesuderinta.

 • Il
  Ilona
  2020-08-09

  Laukem .atvaziavo ir nesustojes nuvaziavo .palaukem dar apie 20 min. Atvaziavo ir taip pat nesustojes nuvaziavo . Kam tuomet skelbiat marsruta jeigu nevezat .

 • Ar
  Arvydas
  2020-07-12

  Grafiko nera. Norėjo pasivažinėti vaikas. Kadangi nebuvo laisvų vietų, pasiteiravus vairuotojo, kada vėl bus reisas. Gavome atsakymą, kad po geros valandos vėl bus čia ir tada galėsime pasivažinėti. Po valandos grįžome į stotelę traukinuko nebuvo. Laukėme daugiau kaip pusvalandį, bet jo taip ir nesulaukėm. Maždaug dar po 45 minučių kai vaižinėjome su dviračiais matėm kaip pajudėjo naujam reisui. Nemanau, kad taip turėtų būti. Klientai neturėtų vaikytis paslaugos.

 • Ma
  Mantas
  2019-08-07

  Labai prastai pateikta informacija. Jau antra karta nepavyko vaziuoti traukinuku is dainu slenio. Sikart bent masinistas normaliai paaiskino, kad veza tik nuo laju tako iki dainu slenio ir atgal. Taciau nuo dainu slenio iki laju tako neveza. Sulaukem kol atvaziavo traukinukas, islipo zmones, iki isvykimo 15min, bet prasant nusipirkti bilietus, pasake kad vietos rezervuotos tiems kas vaziavo is laju tako, ir jei norim pasivazinet reik nusigauti iki laju tako ir tik ten parduos bilietus. Parodija.

 • In
  Ineta
  2018-09-23

  Vaikui pazadeta kelione liko neivykus. Traukinukas kazkodel taip ir neatvaziavo 17h,telefono niekas nekelia. Zenklas irgi sustojimo ne i gatves puse, jei ne vietiniu pagalba - nearastume. Nusivylem!!!

 • Nu
  Nu
  2018-08-23

  Tai vairas pažastis susutusias plaunasi, todėl ir negali atsiliepti telefonu. :)

 • Ro
  Rolandas
  2018-07-29

  Google maps ivedi vilniaus g. 95,ismeta triju spalvu siuksliu konteinerius,ar tai ir yra tas jusu traukinukas? Sedi i konteineri ir vaziuoji? Jokios info neimanoma rasti jau pusvalandi bergzdziai googlinu. Nezinanciam Anyksciu pragaras i juos vaziuoti,nepades nei navigacija nei zemelapiai,turbut turistu ten labai nekencia ir tycia jokios info nepateikia. Isgirtas isliaupsintas laju takas,o kaip i ji patekti zmogui su negalia atvaziavusiam autobusu tai neaisku.