VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Medinių skulptūrų parkas - Praeities Takas

Pramogos, Anykščiai

Praeities takas – tai skulptoriaus Valerij Kunigel darbų ekspozicija. Pusės kilometro ilgio take stovi apie 20 skulptūrų, kurios išsiskiria tikroviška išvaizda bei atspindi autoriaus neribotą fantaziją. Takas yra mokamas.

Skulptūrų takas yra žiedinės formos maršrutas, kurio ilgis siekia 500 metrų.. Nuo vienos skulptūros prie kitos veda natūralios dangos arba sutankinto grunto takai. Keliose vietose įrengtos kryptį rodančios rodyklės, kadangi yra vietų, kur į priešingas puses vedantys takai praeina šalia vienas kito. Tako pradžioje yra iliustruota trasos schema, stovi keli informaciniai stendai. Yra įrengti keli suoliukai, kurie taip pat papuošti skulptoriaus darbais. Poilsio erdvė su galimybe nusipirkti maisto ir gėrimų yra už 100 metrų, kur prasideda Anykščių šilelio pažintinis basų kojų takas.

Šiame parke rasite ir aukščiausią pasaulyje medinę skulptūrą (25,11 m), kuri yra įrašyta į Gineso rekordų knygą!

 

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Ka
  Kamilė
  2023-07-29

  Labai blogai su informacija. Neparašyta , kad visi takai: mediniu skulpturu, basu koju tako - mokami. Tai parašysiu kitiems lankytojams, kad kiekvienas takas 4€ suaugusiam, o vaikui iki 5 metu nemokamai. Gaila, bankine kortele atsiskaitymo nera. Prašau, susitvarkykite informacija.

 • Si
  Simona
  2023-06-04

  Pamokinkit savininka kad bilietu kainas paviesintu, bent jau fb puslapyje. Nes kaip ne kaip, bet tai viena pagrindiniu lankytinos vietos informaciju. Labai nervina kai vaidina “va kokie mes faini”, bet nesugeba elementariu dalyku susitvarkyt.