Vandens ir mini SPA pramogos baseine „Bangenis“

Pramogos

Sveikatos oazėje, kuri administruoja Anykščių plaukimo baseiną BANGENIS, Jūsų laukia pirčių ir vandens pramogų bei sveikatinimo paslaugų kompleksas. Mėgaukitės 25 m plaukimo baseinu bei pasikaitinkite keturiose skirtingos pirtyse (lietuviškoje, turkiškoje garinėje, infraraudonųjų spindulių ir garinėje druskų). Dar didesnis atsipalaidavimas ir relaksacija Jus užplūs, kai patirsite hidromasažinio baseino, sūkurinės vonios bei vandens kaskadų teikiamus malonumus. 

Laukiame Jūsų Anykščių komplekse BANGENIS pramogauti, ilsėtis ar tobulinti savo kūną. Juk sveikata – tai didžiausias mūsų turtas.

Baseino darbo laikas: rugsėjis – birželis I-V 13:00-22:00, VI-VII 10:00-22:00.
Pirčių darbo laikas: rugsėjis – birželis I-IV 17:00-22:00, V 16:00-22:00, VI-VII 10:00-22:00.

 

Paslaugos

Sveikatinimo paslaugos

Norintiems pagerinti savo sveikatos būklę siūlome įvairiausių paslaugų spektrą, skirtą nuo kūdikių iki senjorų. Būsimos mamytės atlieka specialių pratimų derinius vandenyje ar sporto salėje, kurie padeda pasiruošti gimdymui. Baseine vyksta kūdikių plukdymo užsiėmimai, kurie skatina mažylius greičiau augti ir vystytis, stiprina kūdikių raumenis, todėl jie pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti, būna aktyvesni už savo neplaukiojančius bendraamžius. Atliekame korekcines mankštas vaikams, kurie turi netaisyklingą, ydingą laikyseną, kreivą stuburą, skoliozę bei yra patyrę įvairių traumų. Juk sveikas vaikas – tai visų tėvų svajonė! Rengiamos mankštos spec. erdvėse bei vandenyje, kurios lavina širdies kraujagyslių sistemas ir degina riebalus. Šios treniruotės leis Jums pasijusti laimingesniems, linksmesniems, gražesniems, veržlesniems. Žinodami, kad masažas viena seniausių ir  plačiausiai paplitusių lavinimo bei gydymo rūšių, savo klientams siūlome įvairių kūno vietų masažą ir korekcinį masažą. Šis masažas padeda šalinti kai kuriuos įgimtus defektus, tokius, kaip pilnapadystė, šleivumas, kreivakaklystė, taip pat reguliuoja padidėjusį ar sumažėjusį raumenų tonusą. 

Pirtys

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Tai natūralūs, visiškai saugūs spinduliai, kurių teigiamą poveikį organizmui pripažįsta net patys didžiausi skeptikai. Prasiskverbdami į odą infraraudonieji spinduliai sušildo raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus. 
Įdomu yra tai, kad ši pirtis nėra per daug karšta – apie 40-60o C, tačiau jų gamintojai teigia, kad esant tokiai temperatūrai infraraudonųjų spindulių pirtyje žmogus prakaituoja 2-3 kartus labiau nei įprastoje saunoje 90-100o C temperatūroje.  
Infraraudonųjų spindulių pirtyje suaktyvėja kraujo apytaka, išsiplečia ir smulkios kraujagyslės, ir odos poros. Oda tampa švelni ir tampri, elastinga, mirusios ląstelės pašalinamos. Infraraudonieji spinduliai padeda išgydyti pleiskanas, spuogus ir kitus odos bėrimus. Pagražėja veido spalva, išsilygina raukšlės, oda atjaunėja. Celiulito sankaupos mažėja, todėl infraraudonųjų spindulių pirtis gali būti naudojama kaip papildoma anticeliulitinės programos priemonė.
Infraraudonųjų spindulių pirtis padeda pasiekti geresnių rezultatų ir aktyviai užsiimantiems sportu, kadangi mažina organizme susikaupusią pieno rūgštį, kitaip dar vadinamą nuovargio produktu. Suaktyvėjus kraujo apytakai, skatinamas metabolizmo procesas organizme, todėl aktyviai sportuojant ir naudojantis infraraudonųjų spindulių pirtimi, raumenų masė didėja sparčiau.

Garinė druskų pirtis

Pirtis išsiskiria gražiu dizainu, originaliu apšvietimu, patogumu ir talpumu. Pirties patalpa šildoma garais, garo generatoriaus pagalba. Druskos tirpalas išpurškiamas dviem patalpos lubose įrengtais specialiais purkštukais. Temperatūra pirtyje siekia 45-50ºC, o drėgnumas - 95-99 %. Aukštas oro drėgnumas, neaukšta temperatūra, iš viršaus krintantis druskų tirpalo rūkas sukurs labai gerą klimatą poilsiui. Pirties apšvietimas dar leis mėgautis ir šviesos terapija. Procedūros metu išsivalo kvėpavimo takai, suaktyvinama kraujotaka, atsipalaiduoja įsitempę raumenys, oda tampa švelni ir minkšta, skatinamas organizmo atsparumas. Rekomenduojama buvimo trukmė garinėje druskų pirtyje nuo 10 iki 20 minučių.

Lietuviška pirtis

Šios pirties skiriamasis bruožas yra tas, kad maksimalus karštis pasiekiamas ant įkaitusių akmenų pilant vandenį. Pirtis įkaista ne oru, o garu. Kol neduodi garo – nėra ir karščio. Didžiausias malonumas šios pirties mėgėjams – galimybė pertis vanta. Kepuraičių, pirštinių pirčiai už patrauklią kainą galima įsigyti baseine arba atsinešti iš namų.

Turkiška garinė pirtis

Yra viena garinė pirtis - temperatūra 50° C, drėgmė 80%. Oras šioje pirtyje primena atogrąžų mišką. Turkiška pirtis idealiai tinka tiems, kurie mėgsta prakaituoti ilgiau ir mažesniame karštyje. Šių pirčių procedūros ypač efektingos peršalimo simptomams vos išryškėjus. Didelė tikimybė, kad kitos dienos ryte atsibusite sveiki.

Atsiliepimai

Komentuoti