VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

„Dainuvos“ nuotykių slėnis

Pramogos

Kontaktai

Darbo laikas:
I — V 10:00 — 20:00
VI 10:00 — 20:00
VII 10:00 — 20:00

„Dainuvos Nuotykių Slėnis“ yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, kviečia į aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parką.

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, čia išsirinks sau tinkamą trasą. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kuriuos įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo poreikius. Laisvės ir polėkio malonumą pajusite išbandę „Skrydį per Šventąją“ kurio bendras ilgis net virš 300 metrų! Nepamiršome ir savo mažųjų draugų- mažiesiems yra įrengtos net dvi „Mažylių trasos“, kuriose save išbandyti gali 6–11 m. vaikai. Jei dar turėsite jėgų, galėsite išbandyti 9 metrų aukščio kibių sieną. Ekstremaliausiems esame įrengę "Big Swing" supynes iš 13 metrų aukščio su 2–3 metrų laisvu kritimu.

Jums bus išduota profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai jus apmokys, kad parke jaustumėtės saugūs, patirtumėte nepakartojamų įspūdžių ir pojūčių.

rezervacija@nuotykiuslenis.lt

 info@nuotykiuslenis.lt

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ma
    Martyna
    2018-05-05

    Buvome su šeima nuotykių parke, labai patiko tiek mums tiek vaikams. Liko neįveikta 5 bei 6 trasos, reiks atvykti kitą kartą ir įveikti visas :)