VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Anykščių kartodromas

Sportas

Anykščių technikos sporto klubas ,,Motorsportas“ siūlo pasivažinėti vieninteliais Lietuvoje galingiausiais pramoginiais kartingais (13 AG varikliu).  Kartingai pagaminti Prancūzijoje Sodikart firmoje.

Siūlome puikią galimybę organizuoti firmos darbuotojams važiavimus kartingais profesionalioje trasoje, rengti tarpusavio varžybas. Kartodrome įrengta kompiuterizuota laiko matavimo sistema. Kartodrome yra įrengtos trys trasos variantai: pramoginės trasos ilgis - 850 m. , sportinės  trasos ilgis - 1050 m. ir vaikų trasos ilgis 300 m.

Taip pat kviečiame pasivažinėti vieninteliais Lietuvoje minibagiais - bokartais su 9 AJ varikliais. Jie yra gerokai didesni už kartingus. Už jo vairo galima patirti išties puikių įspūdžių. Tai galimybė pabėgti nuo rutinos, patirti ekstremalių įspūdžių Jums ir Jūsų draugams tiek žiemą, tiek vasarą.

 

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Do
  Dovilė
  2024-04-07

  Atvažiavom pasakė kad dabar važinėja kiti ir atvažiuoti tokią valandą,gerai atvažiavom bet kadangi dirbanti moteris nepasake kad reikia atvažiuoti lygiai mes kaip žmonės pagalvojom kad kol žmonės nussiims šalmus t.t atvažiavom keliom minutėm vėliau ir tada dirbanti moteris pasakė kad negalime važinėti nes dabar jau važinėja kiti ir atvažiuoti tik po 2h

 • Vy
  Vytautas Didysis
  2023-08-21

  Ziaurios karaputkos, nevalina, apvaziaves viena rata dingo gazas ir turejau ieskot gazo troselio kad butu toliau imanoma pasivyti savo drauga.

 • AAcHTtczVdd3n4G10z7E5Detfzlab1Rn6MrlFdh6b6NHydd1FQ_s96-c
  Joris _
  2023-07-03

 • Ru
  Ruta lazauskiene
  2022-08-30

  Nezinau dar nebuvau. Bet atrodo zjbs ir tevo masina vairavau .

 • jo
  jonas petraitis
  2022-08-30

  nezinau dar nebuvau, bet tevo masina vairaves ir isipisau i nameli sodo

 • La
  Lankytoja
  2022-08-04

  Trasa gera, tačiau aptarnavimas nekultūringas. Jokio instruktažo. Personalui labai reikia pasimokyti kaip reikia bendrauti su klientais. Nerekomenduojam.

 • li
  lipas
  2019-08-31

  labai patiko siulyciau atsivešti savo šalmus arba imti ju bet jau pasitaise higienos privalumais šaunu

 • Sl
  Sloutkotys Jokubas
  2019-07-25

  Salmai smirda prakaituojancia krevete, higienos daugiau noreciau

 • Sl
  Sluotkotys Jonas
  2019-07-25

  sudas blet nachui pizdietz neina vaziuot nachui, bet siaip patiko,

 • DE
  DENIS
  2018-08-21

  LABAI NEMANDAGI OPERATORE UZ TELEFONO SEDINTI ,KAS JE TEN PASODINO ,(BEZDZIONES TA GALETU PASAKYTI ) JOKIOS INFO NEGALI SUTEIKTI TAIPAT IR ONLINE APIE ORGANIZAVIMA JOKIOS INFO NERA AR ZMONIU GRUPEI AR VARZIBU SURENGIMA , TA ISGIRDUS NET NESINORI IR NAUDOTIS JUSU TEIKEMOMIS PASLAUGOMIS LABAI NUSIVILIAU