Anykščių kartodromas

Sportas

Anykščių technikos sporto klubas ,,Motorsportas“ siūlo pasivažinėti vieninteliais Lietuvoje galingiausiais pramoginiais kartingais (13 AG varikliu).  Kartingai pagaminti Prancūzijoje Sodikart firmoje.

Siūlome puikią galimybę organizuoti firmos darbuotojams važiavimus kartingais profesionalioje trasoje, rengti tarpusavio varžybas. Kartodrome įrengta kompiuterizuota laiko matavimo sistema. Kartodrome yra įrengtos trys trasos variantai: pramoginės trasos ilgis - 850 m. , sportinės  trasos ilgis - 1050 m. ir vaikų trasos ilgis 300 m.

Taip pat kviečiame pasivažinėti vieninteliais Lietuvoje minibagiais - bokartais su 9 AJ varikliais. Jie yra gerokai didesni už kartingus. Už jo vairo galima patirti išties puikių įspūdžių. Tai galimybė pabėgti nuo rutinos, patirti ekstremalių įspūdžių Jums ir Jūsų draugams tiek žiemą, tiek vasarą.

 

Atsiliepimai

Komentuoti
 • li
  lipas
  2019-08-31

  labai patiko siulyciau atsivešti savo šalmus arba imti ju bet jau pasitaise higienos privalumais šaunu

 • Sl
  Sloutkotys Jokubas
  2019-07-25

  Salmai smirda prakaituojancia krevete, higienos daugiau noreciau

 • Sl
  Sluotkotys Jonas
  2019-07-25

  sudas blet nachui pizdietz neina vaziuot nachui, bet siaip patiko,

 • DE
  DENIS
  2018-08-21

  LABAI NEMANDAGI OPERATORE UZ TELEFONO SEDINTI ,KAS JE TEN PASODINO ,(BEZDZIONES TA GALETU PASAKYTI ) JOKIOS INFO NEGALI SUTEIKTI TAIPAT IR ONLINE APIE ORGANIZAVIMA JOKIOS INFO NERA AR ZMONIU GRUPEI AR VARZIBU SURENGIMA , TA ISGIRDUS NET NESINORI IR NAUDOTIS JUSU TEIKEMOMIS PASLAUGOMIS LABAI NUSIVILIAU

 • Nu
  Nuvylė
  2018-08-16

  nuvylė, “kartodrome įrengta kompiuterizuota matavimo sistema”. Būtu buvę neblogai pamatyti kur ta jūsu vadinama sistema..