VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Privačių žemės sklypų, pastatų savininkams

Anykščių rajono savivaldybės administracija, kartu su Anykščių turizmo ir verslo informacijos centru, parengė rinkodaros priemonę – leidinį „Anykščiai – atviri klodai investicijoms“ lietuvių ir anglų kalbomis, pristatantį Anykščių rajono savivaldybės ekonominį potencialą verslo plėtrai ir skatinimui (www.anyksciai.lt tinklapyje, skiltyje Verslininkui – Investuotojams). Siekiant teikti potencialiems investuotojams aktualiausią informaciją apie verslo, socialinę-ekonominę aplinką, galimus investicinius objektus Anykščių rajone, leidinys bus nuolat atnaujinamas, papildant informacija apie esamus ir naujus investicinius objektus.

Planuojama į investicinių objektų duomenų bazę įtraukti ne tik laisvus valstybinės žemės sklypus, pastatus, siūlomus parduoti ar nuomoti potencialiems investuotojams, bet ir privačių asmenų žemės savininkų siūlomus sklypus ar pastatus, esančius Anykščių rajone.

Todėl kviečiame privačių žemės sklypų, pastatų savininkus teikti pasiūlymus dėl jų žemės sklypų, pastatų, esančių Anykščių rajono teritorijoje, įtraukimo į investicinių objektų duomenų bazę.

Jei turite pasiūlymų, maloniai prašome kreiptis į VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrątel. (8 600) 13 688, arba užpildyti siūlomų investicinių objektų formą ir atsiųsti ją el. paštu verslas@infoanyksciai.lt arba pristatyti į VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrą, Muziejaus g. 1, Anykščiai.

Žemės sklypo aprašymo forma

Pastato aprašymo forma