VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Labirintų parkas

Pramogos

Kontaktai

Darbo laikas:
I — V 10:00 — 20:00
VI 10:00 — 20:00
VII 10:00 — 20:00

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima!

Pagrindiniai parko objektai – Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, tai vietos, kuriose žingsniamačiai pasieks Jūsų dienos tikslus bei bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Parke taip pat rasite veidrodžių ir juostelių labirintus, kuriuose pasisemsite puikių emocijų ir naujų patirčių! Ramesnius pasivaikščiojimus ir susikaupimą mėgstančių lankytojų laukia Energetinis labirintas.

Ekstremalių pojūčių mėgėjams turime NAUJIENŲ! Nuo šiol  adrenalino mėgėjai galės džiaugtis ne tik  Padangų nusileidimo trasa – parką papildėme naujomis pramogomis: Mini laipynių parku bei, vienintelėmis Lietuvoje, Vandens mūšio baltelėmis!

Mažiausiųjų mūsų parko lankytojų laukia Mini ZOO gyventojai, vairavimo mokyklėlė, vaikiška karuselė, Mini ekskavatorius bei žaidimų aikštelė. Šokinėjimo pagalvė, Mini golfas, Didieji šachmatai, Didysis Jenga ir Didžiosios šaškės, Kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje Topiarų parkas, Šaudykla ir dar daugelis kitų pramogų neleis nuobodžiauti net patiems išrankiausiems parko lankytojams!

Ieškote vietos kur švęsti gimtadienį ar tiesiog pasitiesti pledą ir pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis? Tuomet Pikniko zona – būtent Jums! Jūsų patogumui Labirintų parke veikia ir savitarnos kavinė, kurioje visuomet rasite įvairiam skoniui pritaikytą meniu, bei užkandinė, kuri  yra  pasiruošusi nuraminti greito maisto mėgėjų pilvukus.

Kainas rasite adresu http://labirintu-parkas.lt/kainos/

 

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Ju
  Jurate
  2023-05-27

  Labai esu nusivylusi merginos laukė darbo ir įvyko pasiticiojimas , jokių būdu negavo darbo nes jau turi darbuotoju ir tik birželio viduri , kur matyta kada žmones tikrai reikia darbuotoju ir nepriima nes nereikia dabar kur liepė skambinti tokiomis ir kitokiomis dienomis ! Patyčios ! Siais metai nusivylusi visai valdžia !

 • Ed
  Edita kukaliene
  2023-05-05

  Aš esu nusivilusi , kai ieško darbuotoju . Bet tik vietų turės ne 100% birželio mėnesį kur labirintai atsidaro gegužės 12 diena . Taip ir reikia šiems žmonėms darbuoju. Pasitičiojimas.

 • Ri
  Ringailė
  2021-07-20

  Kavinė uždaryta. Veikia du kioskeliai. Vienas tai tiesiai šviesiai parduoda ledus ir spurgytes. Ant kito kabo burgerių, sumuštinių, bulvyčių ir pan. meniu, bet atstovėjus eilėje paaiškėja, kad ir ten galima nusipirkti tik ledų. Kodėl parke nėra maisto - neaišku. Gerai tik kad prie įėjimo iškart praneša, kad galima iš parko išvažiuoti ir grįžti su tuo pačiu - dienos - bilietu. Tai maždaug atvažiuokit pabūkit, tada važiuokit į Anykščius ieškot maisto ir grįžkit.

 • Er
  Erika
  2021-06-26

  Labai daug pramogu.Su vaikais labai puiki vieta praleisti pusdieniui. Labai rekomenduojame :)

 • El
  Elvina
  2021-06-13

  Parkas neblogas bet labai trūksta tvarkos. Viską galima apeiti per pora val.

 • Da
  Dalia
  2020-07-14

  Puikiai praleistas pusdienis. Daug naujų pramogų. Tik galėtų būti didesnė stovėjimo aikštelė.

 • Da
  Dainius
  2019-09-13

  Aplankėme ir kitiems rekomenduojame. Buvo užimta visa šeima. Skanus maistas kavinėję. Rekomenduoju

 • In
  Ingrida
  2019-08-17

  Puikiai praleidome laiką su šeima. Daug pramogų, skanus maistas. Būtinai atvyksime dar kartą.

 • Ka
  Karolina
  2019-07-28

  Kainos visiškai skiriasi nei yra sudėtos internete. Apgaudinėja žmones, pramogos už 13eur kaina 4 atsmenims visiškai nesiskiria nuo 22eur 4 asmenims sumokėta už VIP pramogas. Jokių VIP pramogų nėra. Už abi kainas tos pačios pramogos visiems. Nevažiuočiau antrą kartą tikrai.

 • Ge
  Gediminas
  2018-09-09

  Atvykę su šeima prisėdom kavinėj pavalgyti. Tik pradėję valgyti susižvalgėm... Maistas buvo šlykštaus skonio pagamintas iš pusfabrikačių. Studentavimo laikais esu valgęs supelijusią duoną su pasenusią silke, bet tada taip neskanu nebuvo, kaip labirintų parko kavinėje... Į labirintų parką taip ir nebėjome...