VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Norintiems tapti nuolaidų teikėjais

 

Gerbiami Anykščių rajono verslininkai,

Nuo 2022 m. Anykščiuose bus įvedama Anykštėno kortelė. Maloniai kviečiame Jus prisidėti prie Anykštėno kortelės egzistencijos. Šios kortelės tikslas – paskatinti vietinius gyventojus aktyviau naudotis paslaugomis bei įsigyti prekių, palankesnėmis sąlygomis.

 

Ši kortelė bus išduodama tik Anykščių rajone gyvenamą vietą deklaravusiems asmenims ir suteiks galimybę tam tikras paslaugas ar prekes gauti su nuolaida.

Kokią naudą gaus nuolaidų teikėjai? Visų pirma, tai bus puiki nemokama reklama Jūsų verslui, nes „Anykštėno kortelė“ turės savo internetinį puslapį, kuriame skelbsime nuolaidų teikėjus bei jų siūlomas paslaugas ar prekes. Informacija bus skelbiama ir socialiniuose tinkluose, vėliau planuojama ir spausdintina versija, tiems, kuriems informacinės technologijos yra neprieinamos. Taip pat numatomas naujienlaiškis, kuris praneš apie naujas akcijas, renginius ir geresnes sąlygas kortelės turėtojams.

Norint tapti nuolaidų teikėju, užtenka suteikti vos keletą nuolaidų tam tikroms paslaugoms ar produktams, nuolaidos gali būti ir trumpalaikės (mėnesiui, trims ir t.t.). Tai puiki galimybė paskatinti vietinius naudotis Jūsų paslaugomis darbo dienomis (suteikiant nuolaidą tik d. d.) arba nukainuoti produkciją, kuri tuo sezono metu nėra paklausi (taip paskatinant jos pirkimą), arba pritraukti klientus siūlant tam tikromis valandomis pigesnę kavą.

 

Užpildykite FORMĄ, pasirašykite ir atsiųskite ją el. p. info@anykstenokortele.lt 

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

El. p. info@anykstenokortele.lt

Tel. +370 600 13688