VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Amatų kalnelis

Edukacinės programos

Kontaktai

Darbo laikas:
I 10:00 — 19:00
V 10:00 — 19:00
VI 10:00 — 19:00
VII 10:00 — 19:00

UAB Molio Motiejukas

Mūsų darbo laikas nuo penktadienio iki sekmadienio, bet dėl vizito reiktų pasiskambinti. Edukacijos užsakomos iš anksto. Pamokėlės trukmė 2,5- 3 val. Registruojamos grupės iki 10 žmonių (kaina asmeniui - nuo 15 EUR).

Tradicinės keramikos dirbtuvėlė „Amatų kalnelis", įsikūrusi pačiame Šimonių girios viduryje, prie Šventosios upės krantų, sename Inkūnų kaime. Dirbtuvėlėse užsiimame tradicine puodininkyste, vedame keramikos pamokėles, turime tautinio paveldo sertifikatą.

Kviečiame į klėtelę susipažinti su seniausiu pasaulio amatu- keramika. Visus norinčius mielai pamokysime pasigaminti dubenėlį, švilpuką, o jei nepristigs ryžto- ąsotį ar puodynę.
Susikaupusius darbus degame lauko krosnyje. Keramikos degimas- ilgas, bet labai smagus procesas, o linksmoji jo dalis- darbų merkimas į raugą. Puodynių margumynai netikėtais raštais klojasi tiesiog akyse, palydimi dalyvių pasigerėjimo šūksniais.
Jei sudominome- kviečiame registruotis į pamokas telefonu 8 698 71234 arba el. paštu motiejukas@motiejukas.com 

Kaip mus rasti:
Nuo Anykščių važiuoti Arklio muziejaus kryptimi, už 2-3 km sukti į Lašinius. Važiuoti tiesiai apie 10 km iki medinės rodyklės „Inkūnai“. Sukti į dešinę ir važiuoti tiesiai iki kitos medinės rodyklės „Inkūnai“. Važiuoti tiesiai dar apie 2 km. Pasibaigus miškui už senos sodybos sukti į kairę. Už 200 m pastebėsite medinę klėtelę nendriniu stogu.

Sveiki atvykę !

Atsiliepimai

Komentuoti