​​​​​​​SAFARI PARKAS

Pramogos

SAFARI

Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke rasite daugiau nei 150 gyvūnų - čia laisvai ganosi danielių kaimenė, laksto juodieji afrikos stručiai, ramiai žolę rupšnoja Highland raguočiai ir išdykauja lamos. Kviečiame pažvelgti į gyvūnų pasaulį iš arti ir be jokių gardų, lyg jie būtų laisvėje. Sėskite į visureigį, patirkite pilną įspūdžių safari turą ir būtinai parsivežkite namo neįtikėtinų nuotraukų.

Išankstinė rezervacija būtina!

Rezervuokite Safari laiką telefonu ir atvykti bent 30 min. ankščiau nei rezervacijos laikas!

Safari turai vyksta pagal nustatytą grafiką ir vietų skaičius ribotas:

Darbo laikas nuo 9 iki 20 val.

Paskutinis safari turas išvažiuoja 19:30 val.

DĖL SAUGUMO KLIENTAI SU AUGINTINIAIS Į PARKĄ NEĮLEIDŽIAMI!

Svarbi atvykimo pas mus informacija

Atvykimui patariame naudoti ne adresą, o pavadinimą - Safari parkas. Nes adresas klaidingai parodo įvažiavimo vietą. Į parką yra vienintelis įvažiavimas nuo Anykščiai-Panevėžys/Troškūnai kelio ties Vikonių gyvenviete.

https://www.safariparkas.lt/

https://www.youtube.com/watch?v=Kzhp0ZfpC4A&feature=youtu.be

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Ai
  Aiste
  2020-09-03

  Labai smagai praleistas laikas, oras nuostabus pakliuvo, nuotaikos geros, gyvuniukus pamaitinom pasidziaugeme jais, tiesiog uzskaityta si dienele. Aciu seimininkams, sekmes jums:)

 • JM
  JMMA
  2020-08-02

  Gal būtų patikę, bet mūsų neįleido. Turėjome 2 kg sveriantį šunelį. Taisyklės yra taisyklės ir su jomis sutinku. Bet su kokiu riksmu mus pasitiko parko darbuotoja, tai baisoka. Manau, kad tokios darbuotojos parko gyventojai greičiau išsigąs negu mano augintinio. Juk galima viską pasakyti ramiai, be riksmo. Tokie žmonės turėtų dirbti ten, kur nėra kontakto su žmonėmis. Buvusi gera nuotaika miesto šventėje dingo. PS. Yra rašybos klaidų stende prie įėjimo.

 • Ra
  Rasa
  2020-06-11

  Nuostabiai praleistas laikas, ne tik vaikai bet ir mes likome sužaveti. Pasikrovėme didžiulį bagažą gerų emocijų. Tikrai rekomenduojame o šeimininkams širdingai AČIŪ ir sėkmės plečiantis

 • Sk
  Skryn tokiu gyvunh
  2020-05-10

  o tokiu gyvunu kaip Edgar cygan turite?

 • Er
  Ernestas
  2020-05-10

  Viskas buvo chiki puki ir karova pavalgyt daviau is ranka ir žyrga valge , bigioja bigimotai labai patiko uhuhu safari afrika

 • An
  Angelė
  2020-05-10

  Labai neadekvati kaina tam ką siūlo, 35€ už 30 min.net morkas reikia atskirai pirkti, sumokėjus tokius pinigus, siaubas, nėra į ką žiūrėti ir ką pamatyti, vertinu labai blogai, pirma sodyba Lietuvoje kuri nuvylė, tikrai nesupratau už ką simokėti pinigai?Siaubas.

 • Sa
  Saulius
  2019-09-01

  Kelias kosmaras picu kainos is kosmoso gailiuosi kad ten buvau ylindes

 • Ge
  Gertrūda
  2019-08-22

  Šiandien apsilankėme Safari parke. Buvo tiesiog vau!!!! Vaikai ( dvimetis ir šešiametė) liko sužavėti. Gidas-vairuotojas labai malonus, papasakojo apie gyvūnus, išsamiai atsakinėjo į klausimus. Tikrai labai labai patenkinti grįžome namo!!!!

 • Da
  Daiva
  2019-08-12

  Šauni idėja. Smagiai pasivažinėjome ir apžiūrėjome augintinius. Svetingi šeimininkai. Labai skanios picos. Gera pradžia. Sėkmės plėtojant sumanymus...

 • Ra
  Raminta
  2019-07-24

  Didelio įspūdžio nepaliko, tikrai neverta mokėti 7 eurų. 4 žinduolių rūšys, kurios tikrai nenustebino. Tikiuosi ateity atsiras daugiau gyvūnų ir galės bent jau imt pinigus už tikrai gera safari, o kol kas dabar labai toli iki jo.