VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Baidarių nuoma su stovyklaviete

Turistinio inventoriaus nuoma

Anykščių r. Legų vienkiemyje, Šventosios kraštovaizdžio draustinyje, įsikūręs baidarių nuomos punktas BAIDARIŲ NUOMA LEGŲ KAIME Taip pat yra įrengtos trys atskiros STOVYKLAVIETĖS trims kompanijoms įsikurti su palapinėmis ar kemperiais. Stovyklavietėse yra pavėsinės, elektra, šalia upė (pirmoje ir antroje stovyklavietėje), smėlio tinklinio aikštelė, krepšinio stovas, šašlykinės, karutis malkų kepimui. Už papildomą mokestį galime išnuomoti kubilą su LED apšvietimu ir hidromasažo sistema ar mobilią pirtį, kuri yra šalia Šventosios upės. Stovyklavietės teritorijoje yra WC su nuleidžiamu vandeniu ir dušas.

Pradedantiesiems ar šeimoms su mažais vaikais rekomenduojame baidarių maršrutus Šventosios upe. Ši upė išsiskiria vaizdingu kraštovaizdžiu, smėlėtais krantais, švariu vandeniu. Tai nesudėtingas, bet įdomus plaukimas baidarėmis.

Norinčius pasportuoti ar išbandyti save poilsiautojus kviečiame rinktis baidarių žygius Jaros upe. Tai siaura, bet vandeninga upė, turinti daug užvartų.

 

Pirties mėgėjams įrengėme atostogų NAMELĮ-PIRTĮ "Prie upės". Namelis yra keturvietis, todėl jame jaukiai ir patogiai gali ilsėtis ne tik poros ar draugai, bet ir šeimos su įvairaus amžiaus vaikais.


Baidarių nuoma, stovyklavietės nuoma, mobilios pirties nuoma, lauko kubilo nuoma, pirties namelio nuoma - šias paslaugas kviečiame išbandyti Legų kaime, Anykščių r.

 

Atsiliepimai

Komentuoti