VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Ūkininkas Ramūnas Daugelavičius, Tilto g. 3

Ramūnas Daugelavičius, ūkininkas, prekiaujantis arbata „Arbatos magijoje“, vykdantis įvairias edukacines programas, propaguojantis sveiką gyvenseną ir aktyviai prisidedantis prie bendrų Klasterio veiklų organizavimo. Tilto g. 3

Štai kaip save pristato:

„Arbatos Magija“ yra smulkus šeimos ūkis- ūkininkų Ramūno Daugelavičiaus ir Justės Lotyš. Nuo pat pradžių stengėmės būti unikalūs, paprasti ir.. maži. Smulkus šeimos verslas suteikė galimybę didžiausią dėmesį sutelkti į gamybos procesą, džiaugsmą rinkti vaistažoles rankomis, tobulinti įrengimus, bet tuo pačiu patiems tikrinti gaminių kokybę, gauti atgalinį ryšį iš žmonių - Jūsų. Anykščių kraštas ypatingas savo šimtamečiais miškais, žydinčiomis pievomis, švariu vandeniu. Čia gyva senolių išmintis apie gamtą, augalus ir tradicijas. Ypatingai tai atsiskleidė čia gyvenant ir turint šią itin malonią užduotį rinkti augalus gamtoje.

Tapę Klasterio nariais įsikūrėme Tilto gatvės komplekse (Tilto g. 3 b). Mūsų tikslas buvo populiarinti Anykščių krašto vaistažoles, sveiką gyvenimo būdą. Per beveik dviejų metų laikotarpį vykdėme su žolininkyste susijusias veiklas, pardavinėjome lietuviškas kavas, vaistažoles ir jų mišinius, kitą sveikos gyvensenos produkciją. Klasterio nariams ir visuomenei leidome naudotis savo materialine baze, vedėme edukacines programas apie vaistažolių rinkimą, arbatų ir kavų gamybą. Prisidėjome prie Klasterio veiklų viešinimo visuomenėje.