VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sportas ir pramogos „Nykščio namuose“

Pramogos

Aktyvaus poilsio mėgėjų laukia sporto salė, lauko teniso kortai, krepšinio aikštelė, boulingas, biliardo baras su žaidimų kambariu, kuriame galima žaisti stalo tenisą, stalo futbolą, smiginį, kerlingą ir oro ritulį.

Nykščio namai sportas ir pramogos

Paslaugos

„Nykščio namai“ pristato pramogą – kviečiame pažaisti boulingą! Jūsų laukiame vakarais nuo 16 iki 22 val., o penktadienį ir šeštadienį iki 24 val. Pirmadienį ir antradienį – nedirbame. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį ir šeštadienį – 14 Eur 1 takelis 1 valanda, kitomis dienomis – 12 Eur 1 takelis 1 valanda.

Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengtos 2 skirtingos dangos lauko teniso aikštelės: sintetinės žolės ir plastmasės. Teniso mėgėjų patogumui įrengta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, puikus privažiavimas, yra galimybė maloniai išsunktą prakaitą nuplauti duše.

Mūsų pasididžiavimas – aukščiausius reikalavimus atitinkanti sporto salė. Salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, tinklinį ar badmintoną. Krepšinio salės plotas – 1032 m2, talpina 800 žmonių. Lankytojai gali naudotis erdviais ir tvarkingais persirengimo kambariais. Salėje įrengta nauja kondicionavimo bei šildymo sistema, veikia švieslentė ir garso aparatūra.

Sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei „Formulės 1“ varžybos, o vieną iš 6 staliukų galite rezervuoti paskambinę bendruoju užsakymų telefonu: 8 655 43379. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.

Kai ant pievutės per šalta, per šilta ar per šlapia, žaisti stalo futbolą, stalo tenisą, kerlingą, oro ritulį, smiginį ar pamėtyti į krepšinio automatą – pats tas. Tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas. Tai azartas, kuriuo gali mėgautis įvairiausio amžiaus žmonės.

Atsiliepimai

Komentuoti