VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

VOICELESS violončelių magija

Koncertai

Anykščiuose griaudės rokas, popsas, kibirkščiuos violončelės: atvyksta grupė „Voiceless“

VOICELESS – analogų neturinti grupė, visai pelnytai lyginama su suomių simfoninio roko žvaigždėmis „Apocalyptica“. VOICELESS išpopuliarėjo, kurdami savo aranžuotes bei savo muziką ir ją pristatydami yuotube kanale intriguojančiuose vaizdo klipuose. Pirmą kartą rengia koncertą Anykščių kultūros centro salėje.

Grupės nariai:

Tomas Mikalauskas - violončelė,

Karolis Vaičiulis - violončelė,

Konradas Daukšas - būgnai

Toks nestandartinis sąstatas žavi grupės gerbėjus, jų ratas su kiekvienu pasirodymu didėja. Trio repertuare rasime roko, klasikos, modernios pop kultūros muzikos originalias aranžuotes bei savos kompozicijos kūrinių. Populiarindami savo gabalus „Voiceless“ kuria iškalbingus vaizdo klipus, tai suteikia gylio: kūrinį „Timeless“ (iš anglų kalbos „amžinas, nepavaldus laikui“) sustiprina siužetas su jaučiais Lietuvos kaime. Koncertuose muzikantai giliai įsijaučia į atliekamą muziką, taip sustiprindami poveikį klausytojams. „Voiceless“ yra smagu ir klausyti, ir žiūrėti, nes jų violončelės magiškai veikia publiką. Grupės muzikantai taip pat yra įvairių orkestrų, kvartetų nariai.

„Šaunuoliai, grožiuosi jūsų darbu, šauni komanda, šauni muzika, kurianti puikią emociją, spaudžiu didelį nykštį ir linkiu sėkmės darbuose,“ – negaili komplimentų koncerto dalyvė.

Muzikantai sukūrė ir įrašė efektingą vaizdo klipą grupės "The Roop" kūriniui Discoteque, kuris 2021 m. atstovavo Lietuvą Eurovizijoje. Programoje išgirsime AC/DC, Rihanos, U2, Sting, Lady Gaga, Scorpions ir kitų atlikėjų žinomiausius kūrinius bei grupės sukurtas kompozicijas.