VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Andrius Mamontovas. VIENAS. ANYKŠČIAI

Koncertai

Liepos 6 – rugpjūčio 24 dienomis Andrius aplankys 8 ypatingas Lietuvos vietas, kuriose ant scenos lips vienas – panašiai kaip 1995 m. vykusiuose solinio albumo „Pabėgimas“ pristatymo koncertuose.

Koncertuose skambės legendinės ir publikos vienu balsu dainuojamos dainos, taip pat nauji, mažai kam girdėti kūriniai. Atkuriant išskirtinį koncertų formatą, žiūrovai turės neeilinę galimybę užduoti klausimus užrašant juos ant lapelių, o pauzėse tarp dainų išgirsti paties A. Mamontovo atsakymus. Šis koncertų turas pasižymės itin jaukiais, netgi romantiškais koncertais po atviru dangumi, kuriuose klausytojai galės mėgautis muzika įsitaisius ant pievoje pasitiestų pledų.

Daugiau nei 40 metų į sceną žengiantis Andrius kviečia atvykti į turo „VIENAS. VASARA“ koncertus nuostabiai gražiose Lietuvos vietose ir patirti šiltesnį bei glaudesnį ryšį tarp atlikėjo ir klausytojų.

Penktasis turo „VIENAS. VASARA“ koncertas rugpjūčio 9-tą dieną nuaidės Anykščių vyno gamyklos kieme. Andriaus kūryba ir savo neišsiamemais lobiais turtingas Anykščių miestas rodosi kaip tobulas derinys pažymėti vasaros laiką. Ypatinga ir odėmis apdainuota Anykščių aura apglėbs kiekvieną, nusprendusį dalyvauti šiame įvykyje.

Vyno gamyklos kieme skambėsiantis koncertas – bendras Andriaus Mamontovo ir geros muzikos ekspertų „Bardai LT“ projektas. „Bardai LT“ – jau daugiau nei 15 metų dainuojamosios poezijos žanro tradicijas Lietuvoje puoselėjanti organizacija, kuri aktyviai populiarina bardų muziką, globoja ir augina jaunus atlikėjus ir praturtina šalies muzikinį gyvenimą tik gyvai atliekamos muzikos koncertais.

Koncertas vyks lauke, o lietuviška vasara kupina išdaigų. Renginio dalyviai, esant šlapioms ar vėsioms orų prognozėms, kviečiami pasirūpinti lietpalčiais ar kitomis komfortą užtikrinančiomis priemonėmis.

Koncerto formatas sėdimas, todėl pirkusiems sėdimas vietas kur atsisėsti parūpins organizatoriai, o pirkusiems stovimas – pasirūpinti ant ko įsitaisyti teks patiems.

Bilietų sėdimoms vietoms kiekis ribotas.Artėjant koncertui bilietai brangs.

Pirkdami bilietus į VšĮ „Creators 76“ IR VšĮ „Bardai LT“ organizuojamą renginį sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti, o renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorius.