Spektaklis „Pamatai Iš Mindaugo Pilies. Netikras Akmuo“. Režisierius Arvydas Lebeliūnas. Alytaus Miesto Teatras

Spektakliai

Profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalis PAKELEIVINGI.

Spalio 19 d. 17 val. Anykščių kultūros centro didžiojoje salėje Alytaus miesto teatro spektaklis „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo“.

100-asis Alytaus miesto teatro spektaklis Lietuvos 100-mečiui paminėti pagal M. Valiuko pjesę „Kaip akmuo“

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas
Kompozitorius: Jonas Sakalauskas
Scenografas: Sergejus Bocullo
Kostiumų dailininkė: Berta Bocullaitė
Šviesų dailininkas: Vladas Šerstabojevas
Vaidina: Sigitas Jakubauskas, Jonas GaižauskasVaidas PraspaliauskasErika JasinskaitėEglė JuškaitėVidas VaškiusLukas AlsysOna GudaitytėEugenijus RakauskasVincas VaičiulisEglė Kordiukovaitė, Agnė Sabulytė, Tomas Kunčinas

Trukmė: 1 val. 45 min.
Premjera: 2018 m. vasario 15 d.

Šimtmetį besitęsianti vienos giminės istorija, kupina istorinių peripetijų ir asmeninių dramų. Skirtingos kartos, skirtingi likimai, tačiau yra dalykų, kurie niekada nesikeičia: visi nori mylėti ir būti mylimi, kurti savo laimę ir, iškilus grėsmei, kautis dėl jos.

Labai dažnai likimai lūžta po nepakeliamais istorijos presais. Laikas ir istorinės aplinkybės negailestingi šios giminės ir kitiems šio namo, kurio pamatuose įmūrytas istorinis akmuo,  gyventojams.

Namas spektaklyje – tai valstybės,  mažos, bet labai gajos ir drąsios, metafora. Jos pamatuose įmūrytas tikėjimas savo ateitimi.

Bilietus jau parduodame!

Bilieto kaina 8 eurai, su nuolaida 6 eurai – moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems (pateikiant tai patvirtinantį dokumentą einant į spektaklį).

Bilietus galima rezervuoti telefonu 838152239 kasos darbo laiku. Juos BŪTINA atsiimti likus 3 dienoms iki spektaklio.

Bilietus platina ir TIKETA