VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Koncertas TRIO GRAZIOSO. XI festivalis „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“

Koncertai

Rugpjūčio 13 d. 17 val. kviečiame atvykti į Angelų muziejų-Sakralinio meno centrą (Vilniaus g. 11, Anykščiai), kur jūsų lauks Trio Grazioso koncertas.

BILIETŲ KAINOS:
Suaugusiems - 5 Eur
Moksleiviams, studentams, pensininkams - 3 Eur

Trio GRAZIOSO

JOANA GEDMINTAITĖ (sopranas) - LNOBT operos solistė, kurianti pagrindinius vaidmenis. Ne kartą yra pelniusi Metų operos solistės vardą. 2015 m. ir 2021 m. apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi“. Tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuoja žinomiausiose Lietuvos ir užsienio salėse.

VIKTORIJA MARIJA ZABRODAITĖ (fleita) - gerai žinoma muzikos melomanams. 2005 m. atlikėjai suteiktas meno kūrėjos vardas. Ji atlieka įvairias programas koncertų cikluose, dažnai matoma festivalių bei koncertų afišose, pasirodo su įvairių sudėčių ansambliais, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.

NIJOLĖ BARANAUSKAITĖ (fortepijonas) - geidžiama dainininkų ir instrumentalistų koncertmeisterė, taip pat rengianti solines programas, tarptautinių konkursų laureatė, ne kartą apdovanota diplomais kaip geriausia konkurso koncertmeisterė.

Trio „Grazioso“ savo koncertinę veiklą pradėjo 1997 m. Ansamblio repertuare įvairių autorių ir epochų kūriniai, tarp kurių reikšmingiausią vietą užima romantinės muzikos palikimas. Trio Grazioso daug koncertuoja Lietuvoje, kolektyvo pasirodymai sulaukė pripažinimo Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje. 2006 m. „Grazioso“ išleido kompaktinę plokštelę. Ansamblio įrašų yra Lietuvos Nacionaliniame radijuje ir televizijoje.

Organizatoriai:
Anykščių menų centras

Rėmėjai:
Lietuvos kultūros taryba
Anykščių rajono savivaldybė

Informaciniai rėmėjai:
Anykšta
Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra (AINA)
Kupiškėnų mintys