VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Kazimieras Jakutis su akustine grupe Anykščiuose

Koncertai

Aš, Kazimieras Jakutis, pirmą kartą su savo autorinių dainų repertuaru užlipau į sceną 2005 metais. O šį rudenį kviečiu Jus, mieli dainuojamosios poezijos gerbėjai, į muzikinę kelionę po Lietuvą. Aš nežinau, ar Jūs laukiate ko nors naujo. Ar laukiate?

Susitikime:

Gruodžio 26 dieną (antradienį), 16.00 val.
Anykščių Kultūros Centras (A. Baranausko a. 2, Anykščiai)

Bilietai: https://www.bilietai.lt/.../kazimieras-jakutis-su.../

Esu Jums ne kartą grojęs vienas, esu grojęs su grupe... Šiemet – nei taip, nei taip. Nei vienas, nei su grupe. Vis tik gal labiau su grupe, bet akustine: be trankių būgnų, be elektrinės gitaros verksmų ir... mažesnėse salėse. Galėsime intymiau pabendrauti, padainuoti, pasikalbėti.

Ligi šiol man gimdavo dainos iš nerimo, iš „dyko buvimo“, kaip bandau pats pajuokauti. O šį kartą kūriau dainas jau turint tikslą, užmačią. Norisi apginti Medį, Paukštį, Žvėrį. Norisi sustabdyt medžiotojo ranką. Tarp kita ko, mano miškuose ir pievose yra uždrausta medžioti, o mano tvenkiniuose garniai minta ten auginamais karpiais ir karosais.

Taip gimė ir ką tik įrašyta daina „Baltas vilkas“: sptfy.com/OWK3

Šio rudens muzikinėje kelionėje skambės ne tik naujos, bet ir senos, Jūsų, mieli bičiuliai, pamiltos ir kartu dainuojamos dainos, skirtos mylimai Aukštaitijai, moteriai, prabėgusiam laikui...
„Iš tos nakties“  youtube.com/watch?v=WhYwBRm7O-M
„Nuogas ruduo“  sptfy.com/OWK4
„Neišeik“ youtube.com/watch?v=eYp6xS4GCrQ

K. Jakutis yra išleidęs 8 CD/DVD bei 2 knygas: lonas.lt/lt/218-kita/

Renginio rėmėjas: LONAS