Anīkšču tūrisma un biznesa informācijas centrs

IZPRIECU VILCIENIŅŠ

Izklaide, Anyksciai

Izklaide Anykščiuose - brauciens izklaides vilcienā!

Maršruts PILSĒTAS CENTRS-KOKSNU KOKSNES PĀRVALDES CENTRS. Vilciens iet vienā virzienā apmēram 20 minūtēs.

Biļetes cena vienā virzienā 1,50 eiro

PĀRVADĀJUMU PASAŽIERU RĪCĪBAS NOTEIKUMI

1. Pasažieriem, kas dodas izklaides vilcienā, ir jārūpējas par savu drošību, jāievēro sabiedriskā kārtība, jābūt atbildīgiem par brauciena laikā nodarītajiem zaudējumiem, zaudējumu atlīdzināšanu un rīcības noteikumu ievērošanu.

2. Pasažieriem:

 • Gaidiet izklaides vilcienu paredzētajās pieturās, kārtīgi sēdiet vagonos;
 • Iegādājieties ceļazīmi no vadītāja;
 • Uzturiet tīrību un kārtību izklaides vilcienu pieturvietās un vagonos un veiciet inventāra uzskaiti;
 • Nesmēķētāju un bezalkoholiskie dzērieni;
 • Pārvadāšanas laikā pasažieriem jābūt sēdētiem. Brauciena laikā ir stingri aizliegts staigāt, kāpt starp soliem, tapu rokas un kājas caur vagona logiem;
 • Neizmetiet logus ārā.

3. Pasažieru iekāpa (izkāpj) no vagona tikai tad, kad vagons ir pilnībā apstājies. Iekāpjot vilcienā vai izkāpjot no tā, ir dzirdams skaņas signāls.

4. Aizliegts atstāt mazus bērnus bez atbildīgas personas uzraudzības.

5. Personīgās mantas tiek glabātas un par tām ir atbildīgs pasažieris.

6. Atpūtas vilcienā ir aizliegts pārvadāt dzīvniekus, velosipēdus, lielgabarīta priekšmetus, kas traucētu citu pasažieru ērtībām.

Atsauksmes

Komentēt
 • Li
  Lina
  2021-08-05

  Atvaziavo traukinukas 17.36 val. Vaziavimas pirmyn atgal uztrunka apie 40 min. Labai smagi atrakcija vaikams :)

 • Ma
  Mama
  2021-08-05

  Absurdas, nesulaukeme traukinuko…

 • Ai
  Aiste
  2021-07-19

  Absoliuti nesąmonė. Laukėm apie 2 valandas prie laju tako , nesulaukėm. Darbo diena, tačiau jokios informacijos apie traukinuko grafiką niekas neteikia. Gadina kurorto įvaizdį tokie nesusipratimai.

 • Da
  Dangė
  2020-08-15

  Jokių traukinuko pažymėtų stotelių. Klaidinanti info iš kur jis važiuoja. Lanktinuke nuo Spa vilnius, web psl nuo miesto centro. Kazkas čia nesuderinta.

 • Il
  Ilona
  2020-08-09

  Laukem .atvaziavo ir nesustojes nuvaziavo .palaukem dar apie 20 min. Atvaziavo ir taip pat nesustojes nuvaziavo . Kam tuomet skelbiat marsruta jeigu nevezat .

 • Ar
  Arvydas
  2020-07-12

  Grafiko nera. Norėjo pasivažinėti vaikas. Kadangi nebuvo laisvų vietų, pasiteiravus vairuotojo, kada vėl bus reisas. Gavome atsakymą, kad po geros valandos vėl bus čia ir tada galėsime pasivažinėti. Po valandos grįžome į stotelę traukinuko nebuvo. Laukėme daugiau kaip pusvalandį, bet jo taip ir nesulaukėm. Maždaug dar po 45 minučių kai vaižinėjome su dviračiais matėm kaip pajudėjo naujam reisui. Nemanau, kad taip turėtų būti. Klientai neturėtų vaikytis paslaugos.

 • Ma
  Mantas
  2019-08-07

  Labai prastai pateikta informacija. Jau antra karta nepavyko vaziuoti traukinuku is dainu slenio. Sikart bent masinistas normaliai paaiskino, kad veza tik nuo laju tako iki dainu slenio ir atgal. Taciau nuo dainu slenio iki laju tako neveza. Sulaukem kol atvaziavo traukinukas, islipo zmones, iki isvykimo 15min, bet prasant nusipirkti bilietus, pasake kad vietos rezervuotos tiems kas vaziavo is laju tako, ir jei norim pasivazinet reik nusigauti iki laju tako ir tik ten parduos bilietus. Parodija.

 • In
  Ineta
  2018-09-23

  Vaikui pazadeta kelione liko neivykus. Traukinukas kazkodel taip ir neatvaziavo 17h,telefono niekas nekelia. Zenklas irgi sustojimo ne i gatves puse, jei ne vietiniu pagalba - nearastume. Nusivylem!!!

 • Nu
  Nu
  2018-08-23

  Tai vairas pažastis susutusias plaunasi, todėl ir negali atsiliepti telefonu. :)

 • Ro
  Rolandas
  2018-07-29

  Google maps ivedi vilniaus g. 95,ismeta triju spalvu siuksliu konteinerius,ar tai ir yra tas jusu traukinukas? Sedi i konteineri ir vaziuoji? Jokios info neimanoma rasti jau pusvalandi bergzdziai googlinu. Nezinanciam Anyksciu pragaras i juos vaziuoti,nepades nei navigacija nei zemelapiai,turbut turistu ten labai nekencia ir tycia jokios info nepateikia. Isgirtas isliaupsintas laju takas,o kaip i ji patekti zmogui su negalia atvaziavusiam autobusu tai neaisku.