Anīkšču tūrisma un biznesa informācijas centrs

LABIRINTU PARKS

Izklaide

Labirinta parks ir unikāls un vienīgais šāda veida atrakciju parks ne tikai Lietuvā, bet arī Baltijas valstīs. Šeit jūs gaida bezgalīgas izklaides, kuras var izmēģināt visa ģimene!

Parka galvenie objekti - Lielais labirints, Apaļie un Sacīkšu labirinti ir vietas, kur pedometri sasniegs jūsu ikdienas mērķus un tiks pārbaudītas orientēšanās prasmes. Parkā atradīsit arī spoguļu un sloksņu labirintu, kur gūsit lieliskas emocijas un jaunu pieredzi! Enerģijas labirints gaida apmeklētājus, kuriem patīk klusākas pastaigas un koncentrēšanās.

Ekstrēmo sensāciju cienītājiem mums ir JAUNUMI! Turpmāk adrenalīna entuziasti varēs baudīt ne tikai Riepu nolaišanās trasi - parkam esam pievienojuši jaunas izklaides: Mini kāpšanas parku un, vienīgos, Lietuvā, Ūdens kaujas balto!

Jaunākie mūsu parka apmeklētāji gaida Mini ZOO, autoskolas, bērnu karuseļa, Mini ekskavatora un rotaļu laukuma iemītniekus. Lēkājošais spilvens, minigolfs, lielais šahs, lielā Jenga un lielie dambrete, izliektā spoguļa istaba, Lietuvas lielākais parks Topiarų parks, šautuve un daudzas citas izklaides neļaus garlaikoties pat visizvēlīgākajiem parka apmeklētājiem!

Vai jūs meklējat vietu, kur svinēt dzimšanas dienu, vai vienkārši izstiepjat segu un jums ir savi svētki? Tad piknika vieta - tieši jums! Jūsu ērtībai Labirintai parkā ir arī bufetes kafejnīca, kurā vienmēr atradīsit dažādām gaumēm pielāgotu ēdienkarti, kā arī kafejnīca, kas ir gatava nomierināt ātrās ēdināšanas cienītāju vēderus.

cenas var atrast vietnē http://labirintu-parkas.lt/kainos/

 

Atsauksmes

Komentēt
 • In
  Ingrida
  2023-07-12

  Labai trūksta tvarkos!!!!Nusipirkome bilietus,kasininke žinojo,kad aš mama į apverstus namelius neisiu,vaikų laukiau prie išėjimo.Kai vaikai išėjo,pasakė kad jų į besivartantį namą neįleido,nes nėra su jais suaugusio žmogaus .Manau kad ji turėjo mane informuoti apie tai.Prie mašinėlių betvarkė,vaikai braunasi be eilės,įsėdus į jas vaikams nepaaiškinama kaip jas vairuoti .Vaikinas suleidus vaikus į mašinėles atsisėda ant kėdės pasiima telefoną ir naršo po jį.Įdomu,ar ne jis turėtų sekti visą vaikų važiavimą .Sako viskas įskaičiuota į bilieto kainą,bet pasirodo kad ne.Mažiesiems už mašinėles reikia mesti monetas,už plaktuko kylojimą tai pat reikia monetų……Tikrai niekam nerekomenduoju ten važiuoti !!!

 • Ju
  Jurate
  2023-05-27

  Labai esu nusivylusi merginos laukė darbo ir įvyko pasiticiojimas , jokių būdu negavo darbo nes jau turi darbuotoju ir tik birželio viduri , kur matyta kada žmones tikrai reikia darbuotoju ir nepriima nes nereikia dabar kur liepė skambinti tokiomis ir kitokiomis dienomis ! Patyčios ! Siais metai nusivylusi visai valdžia !

 • Ed
  Edita kukaliene
  2023-05-05

  Aš esu nusivilusi , kai ieško darbuotoju . Bet tik vietų turės ne 100% birželio mėnesį kur labirintai atsidaro gegužės 12 diena . Taip ir reikia šiems žmonėms darbuoju. Pasitičiojimas.

 • Ri
  Ringailė
  2021-07-20

  Kavinė uždaryta. Veikia du kioskeliai. Vienas tai tiesiai šviesiai parduoda ledus ir spurgytes. Ant kito kabo burgerių, sumuštinių, bulvyčių ir pan. meniu, bet atstovėjus eilėje paaiškėja, kad ir ten galima nusipirkti tik ledų. Kodėl parke nėra maisto - neaišku. Gerai tik kad prie įėjimo iškart praneša, kad galima iš parko išvažiuoti ir grįžti su tuo pačiu - dienos - bilietu. Tai maždaug atvažiuokit pabūkit, tada važiuokit į Anykščius ieškot maisto ir grįžkit.

 • Er
  Erika
  2021-06-26

  Labai daug pramogu.Su vaikais labai puiki vieta praleisti pusdieniui. Labai rekomenduojame :)

 • El
  Elvina
  2021-06-13

  Parkas neblogas bet labai trūksta tvarkos. Viską galima apeiti per pora val.

 • Da
  Dalia
  2020-07-14

  Puikiai praleistas pusdienis. Daug naujų pramogų. Tik galėtų būti didesnė stovėjimo aikštelė.

 • Da
  Dainius
  2019-09-13

  Aplankėme ir kitiems rekomenduojame. Buvo užimta visa šeima. Skanus maistas kavinėję. Rekomenduoju

 • In
  Ingrida
  2019-08-17

  Puikiai praleidome laiką su šeima. Daug pramogų, skanus maistas. Būtinai atvyksime dar kartą.

 • Ka
  Karolina
  2019-07-28

  Kainos visiškai skiriasi nei yra sudėtos internete. Apgaudinėja žmones, pramogos už 13eur kaina 4 atsmenims visiškai nesiskiria nuo 22eur 4 asmenims sumokėta už VIP pramogas. Jokių VIP pramogų nėra. Už abi kainas tos pačios pramogos visiems. Nevažiuočiau antrą kartą tikrai.