VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Kurortinis desertas"

KVIEČIAME DALYVAUTI TARPTAUTINIAME FLORISTINIŲ KILIMŲ KONKURSE

2023 m. liepos 21–22 d. Anykščių miesto šventės metu vyks tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Kurortinis desertas“. Anykščių rajono savivaldybė kviečia bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, verslo įmones ir kitus juridinius asmenis registruotis bei dalyvauti konkurse.

Registruotis prašome iki š. m. liepos 3 d. 10 val. el. paštu floristiniai.anyksciai@gmail.com pilnai užpildžius dalyvio paraišką. Taip pat prašome pateikti juridinio asmens registravimo pažymėjimo kopiją, patvirtintą organizacijos vadovo arba jo įgalioto asmens (dalyvaujantiems pirmą kartą).

Konkurso dalyviai varžysis 3 konkursinėse grupėse (A, B ir C), kurią galės pasirinkti patys:

· A grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis kaip 10 m2 ploto. Žemė, smėlis, akmuo, vaisiai, daržovės, mediena gali sudaryti ne daugiau kaip 10 proc. kilimo ploto.

· B grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis nei 6 m2 ir ne didesnis kaip 10 m2 ploto.

· C grupės dalyvio žemės meno principu išpildyto kūrinio (kompozicijos) vienas iš matmenų (aukštis arba plotis) turi būti ne mažesnis kaip 2,5 metro. Ne mažiau 80 proc. naudojamų medžiagų turi būti gamtinės kilmės. Šios grupės kompozicijos gali būti eksponuojamos/tvirtinamos įvairiais būdais.

A ir B grupių kilimų pynimui turi būti naudojami augalai ar jų dalys: lapai, žiedai, stiebai, sėklos, vaisiai ir kt. Šių grupių floristiniai kilimai eksponuojami tik horizontalioje padėtyje ant žemės (prieš tai pagrindą padengiant agrodanga).

Konkurso dalyviams bus kompensuojamos dalyvavimo konkurse (kelionės, augalų, priemonių kilimui pinti įsigijimo) išlaidos: 600,00 Eur – Konkurso dalyviams iš kitų Valstybių; 250,00 Eur – Konkurso dalyviams iš kitų Lietuvos savivaldybių; 150 Eur – A grupės Konkurso dalyviams iš Anykščių rajono; 100,00 Eur – B ir C grupių Konkurso dalyviams iš Anykščių rajono.

Devyni floristinių kilimų konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais ir diplomais. Konkurso dalyviai, nelaimėję piniginių prizų bus apdovanoti specialiaisias prizais ir padėkomis.

Informacija apie konkursą teikiama: el. paštu floristiniai.anyksciai@gmail.com; mob. tel. +370 673 06 537

Konkurso dalyvių paraiška

Tarptautinio floristinių kilimų konkurso taisyklės 2023m

Atsiliepimai

Komentuoti