Sodyba „Žvejo sapnas"

Kaimo sodybos

Sodyba ,,Žvejo sapnas" įsikūręs  Anykščių rajone, šalia Rubikių ir Dusyno ežerų sankirtos. Lankytojai kviečiami švęsti čia savo šventes - 45 nakvynės vietos, lauko pavesinė talpina 40 asmenų, net 100 stovyklaviečių vietų pusiasalyje, kur galima apsistoti palapinėse šalia kranto. 

Be visa to, lankytojai kviečiami laisvalaikiu naudotis papildamomis pramogomis: puikios sąlygos žvejams, pirtis, paplūdimio veiklos, pirtis, sportinių žaidimų aikštelė, valtys, jachta bei baidarės. 

Atvykus į ,,Žvejo sapną", siūloma įsigyti rūkytos žuvies, kuri yra rūkoma senoviniu aukštaitišku būdu. 

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Sa
  Sapnas
  2022-01-01

  Šeimininkas durniu durnius, nevažiuokit jokiu budu, prižada daug ka,bet nieko nepadarys.

 • Ne
  Nepatenkintas
  2020-07-23

  Nieko gero. Tik atrodo gražiai. Šeimininkas arogantiškas, pasikėlęs ir nemokantis tinkamai bendrauti. Vykau su didele šaika pailseti kelias dienas. Skambinausi dėl virtuvės inventoriaus, malkų ir kitų reikalingų dalykų, sakė viskas yra. Kai nuvykome nieko nebuvo, kas žadėta. Malkos už papildomą kainą. Galima būtų mažą sunkvežimį malkų nusipirkti už tokią sumą. Sudeginom vos keletą. Užsisakėme pusryčius (niekam nepatarčiau) tai tokių esu valgęs rusų laikais. Ir is kur jis tokią dešrą ištraukė. Gyvenimo sąlygos baisios. Nuotaiką palaikė tik prisimintas filmas Pavydo Žaidynės. Stengėmės šypsotis visą laiką ir vaidinti patenkintus

 • Ne
  Nepatenkinta klientė
  2020-07-07

  Buvome ilgąjį savaitgalį, sodyba ne sapnas, o košmaras. Šeimininkas visiškai nemoka bendrauti, melagis ne ta žodis, ko žadėjo to negavome. Kambariai neplauti ir kaži ar matę šluotą, nei įrankių, nei nieko kaip žadėta nebuvo, tualetai bendri dviems kambariams ir dar pereinami. Virtuvėlės nėra, patalynė šimto metų visa suplyšusi. Pavėsinė sušaudytu stogu ir lyjant būti jau negali, o name, kuris buvo pažadėtas visas!! gauni tik palėpę, kurioje su kompanija jau nepasėdėsi, nes vietos nėra. Tikrai nerekomenduoju, nes pinigų prašo kaip už tikrą dvarą, o gauni nušiurusią palėpę.