Центр туристической и деловой информации Аникщяй

„Žvejo sapnas"

Сельский туризм

Отзывы

Комментарий
 • Da
  Dace
  2023-07-09

  Nuoširdus ačiū už gerą poilsį ,už malonu priėmimą ,komentaruose ne visada yra rašoma tiesa

 • Ve
  Vera
  2023-06-27

  Košmaras,turėjom būti 2 paras,jau norėjom išvažiuoti tą patį vakarą,sąlygos tragiškos,kambariai netvarkyti,visur pelėsis,dulkės,voratinkliai.Šeimininkas grubus,isterikas,viską siūlo pirkti už papild.mokestį,įsiūlė sulūžusią valtį,nes žvejoti galima,tik jo,,pliaže,,poto rėkė,kad mes sulaužėm ir plaukti negalėjom,nes,,pavartoję,,.Medumi ir žuvim nevaišina,o teks pirkti už,,juodus,,pinigus ir po to, jei pilvukus susūks,teks naudotis San.mazgu,kuriuo naudosis dar keli kambariai,kada nori,nes jis pereinamas.

 • Va
  Valdas
  2022-08-25

  Tokią sodybą reikia tiesiog uždaryti. Šeimininkas apgavikas ir lupikautojas. Pinigus išsimušineja už kiekvieną kitose sodybose savaime suprantamą dalyką su grasinimu išvaryti. Aplink betvarke, lieptas pavojingas vaikams, maistas itin prastas nesveikai neadekvati vieta

 • Po
  Poilsiautojas
  2022-08-16

  Savininkas melagis. Telefonu kaina sutarta viena, atvykus pasirodo reiks primoketi uz virtuvele papildomai. Inventorius tragiskas. Valtis leidzia, ka be palieti viskas luzta, duso kabinoje rateliai subyreje tad durys beveik iskrenta, lauko tuolete sviesa neveikia, plyteles tuolete visos atsokineje. Pasakius apie defektus seimininkas iskart sako kad sulauzem mes. Prisiima daugiau zmoniu nei realiai yra miegamu vietu Tikrai nerekomenduoju.

 • Pa
  Pasibaisejusi
  2022-06-05

  Nerizikuokit. Baisiau nei baisu. Tiktu zodis savartynas. Ir pagal kvapa ir pagal gyvenimo salygas. Grazi tik aplinka.

 • Sa
  Saulius
  2022-06-05

  Buvome savaitgalį TRAGEDIJA .Šeimininkas ką prižadėjo tik pinigus paėmė ir visuose kambariuose betvarkė.Žiauru

 • Sa
  Sapnas
  2022-01-01

  Šeimininkas durniu durnius, nevažiuokit jokiu budu, prižada daug ka,bet nieko nepadarys.

 • Ne
  Nepatenkintas
  2020-07-23

  Nieko gero. Tik atrodo gražiai. Šeimininkas arogantiškas, pasikėlęs ir nemokantis tinkamai bendrauti. Vykau su didele šaika pailseti kelias dienas. Skambinausi dėl virtuvės inventoriaus, malkų ir kitų reikalingų dalykų, sakė viskas yra. Kai nuvykome nieko nebuvo, kas žadėta. Malkos už papildomą kainą. Galima būtų mažą sunkvežimį malkų nusipirkti už tokią sumą. Sudeginom vos keletą. Užsisakėme pusryčius (niekam nepatarčiau) tai tokių esu valgęs rusų laikais. Ir is kur jis tokią dešrą ištraukė. Gyvenimo sąlygos baisios. Nuotaiką palaikė tik prisimintas filmas Pavydo Žaidynės. Stengėmės šypsotis visą laiką ir vaidinti patenkintus

 • Ne
  Nepatenkinta klientė
  2020-07-07

  Buvome ilgąjį savaitgalį, sodyba ne sapnas, o košmaras. Šeimininkas visiškai nemoka bendrauti, melagis ne ta žodis, ko žadėjo to negavome. Kambariai neplauti ir kaži ar matę šluotą, nei įrankių, nei nieko kaip žadėta nebuvo, tualetai bendri dviems kambariams ir dar pereinami. Virtuvėlės nėra, patalynė šimto metų visa suplyšusi. Pavėsinė sušaudytu stogu ir lyjant būti jau negali, o name, kuris buvo pažadėtas visas!! gauni tik palėpę, kurioje su kompanija jau nepasėdėsi, nes vietos nėra. Tikrai nerekomenduoju, nes pinigų prašo kaip už tikrą dvarą, o gauni nušiurusią palėpę.