VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

VMT spektaklis „Tinder Dates“

Spektakliai

BILIETAI > https://www.bilietai.lt/.../vmt-premjera--tinder-dates.../

Vilniaus mažojo teatro dviejų dalių komedija TINDER DATES apie pasimatymus ir tikrosios meilės paieškas.

Tai savotiškas socialinis tyrimas, kuriame dėmesys sutelkiamas į šiuolaikinių jaunų žmonių – vadinamosios millenium kartos – santykių problemas ir vingrybes, konkrečiai – į itin populiarią „Tinder“ pažinčių programėlę kaip reiškinį.

Režisieriai: Gabrielė Tuminaitė, Stas Žyrkov (Ukraina), Kirilas Glušajevas
Dramaturgė: Gabrielė Labanauskaitė
Dramaturgės asistentė: Greta Štiormer
Scenografija: Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkas: Juozas Valenta
Šviesų dailininkas: Eugenijus Sabaliauskas
Choreografė: Gintarė Šmigelskytė
Muziką kūrė / parinko: Gediminas Rimeika
Vaizdo efektai: Tomas Stirna

Vaidina: Gintarė Latvėnaitė, Kirilas Glušajevas, Božena Aleksandrovič / Gintarė Šmigelskytė, Inga Šepetkaitė, Greta Šepliakovaitė, Adelė Šuminskaitė, Povilas Adomaitis, Šarūnas Januškevičius, Petras Šimonis, Tomas Šečkus

Trukmė: 3 val.

Pagrindinė spektaklio tema, žinoma, yra meilė: kaip ją rasti ir ką mes apskritai vadiname meile šiais laikais; kaip ir kada mylėti, kai visi esame tokie užimti, skubam, lekiam, daugybę laiko skiriame savirealizacijai, karjerai, darbui, o jausmus paliekame nuošalyje, atidėliojam?

„Čia labai daug meilės siekiamybės – juk visi norime ir vienadienio flirto, trokštame patikti, būti kompanijoje, kuri mums miela, – iš esmės visi norime hedonistinių dalykų“, – sako rež. G. Tuminaitė.

Plačiau apie spektaklį > https://vmt.lt/performance/tinder-dates/
----------------
2022 m. VMT spektaklio „Tinder Dates“ eskizas Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių konkurse tapo nugalėtoju.
----------------
Papildoma informacija: N-16 esama užuominų į intymius santykius, vartojama necenzūrinė leksika, scenoje naudojamos elektroninės cigaretės