VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Vilniaus tango teatras

Spektakliai

Tango žvaigždynas Lietuvoje! Spalio 27 d., 18.00 val. Anykščių kultūros centre.

Tai dar vienas, visai kitoks, bet taip pat įspūdingas Vilniaus tango teatro šou su tango žvaigždėmis, jaunais, talentingais ir charizmatiškais argentiniečiais -TV3 projekto "Tangomanai" dalyviais Juan Pablo Bulich, Rocio Garcia Liendo, Jose Lugones, filmo "Un Tango Mas" žvaigžde ir Jose Lugones partnere Ayelen Alvarez Mino, spindinčiais talentu ir įstabiomis šokio technikomis šokėjais Soledad Mallo, Adriel Bournissen ir kt.

"Lietuva jau seniai nebėra ta šalis į kurią užsuka tik gęstančios žvaigždės. Lietuva yra šalis, kurioje gyvena žingeidūs, atviri ir laisvi žmonės.

Nepaprastai džiugu, kad pas mus, pasidalinti savo emocijomis tango scenoje ir patirtimis su šios įstabios kultūros gerbėjais ir šokėjais, noriai atvyksta pirmo ryškumo žvaigždės . Kada viename iš Buenos Airių tango šou pamačiau šokančius tango profesionalus - negalėjau patikėti savo akimis, kad galima TAIP šokti! Tai buvo stebuklas vykstantis man prieš akis ir nuostabu, kad nuo šiol Lietuvos žiūrovai gali išvysti šio žmonijos nematerialaus paveldo stebuklą ne televizijos ekrane ar Youtube kanale, o gyvai, prieš savo akis ir pasimėgauti jų kuriamu stebuklu",- sako Vilniaus tango teatro vadovas Sigitas Repšys ir priduria, kad "šį kartą Vilniaus tango teatras apkeliaus virš trisdešimties Lietuvos scenų ir be įspūdingų pasirodymų pakvies lietuvius į argentinietiško tango meistriškumo pamokas su pačiais tikriausiais tango meistrais!"

Choreografas-režisierius Sigitas Repšys

Šviesa ir garsas: MODIS events

Bilietai Ticketmarket.lt ir AKC kasoje. Kaina nuo 16 Eur.

Iškilus klausimams maloniai prašome kreiptis į Vilniaus tango teatrą el.paštu: tango@buenosaires.lt arba telefonu: +370 691 09 901