VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Tėčio diena Labirintų pramogų parke

Šventės

Kviečia Tėčio dieną švęsti Labirintų pramogų parke Anykščiuose!

Jau trečius metus iš eilės, pirmąjį birželio sekmadienį, Labirintų pramogų parkas, kartu su Simonu Urbonu kviečia švęsti Tėčio dieną Labirintų pramogų parke. Šią dieną kiekvienas atvykęs tėvelis bus papuoštas karūna, vyks įvairios rungtys vertingiems prizams laimėti ir SUPER TĖČIO titului iškovoti. O vyšnia ant torto taps bendras naujo Lietuvos rekordo siekimas!

Tėčiai, ar teko Jums kada pinti kasas? Dažnas tėtis, manome, pritars mums, kad supinti kasą nėra taip paprasta kaip atrodo žiūrint į šį darbą atliekančią mamą. Galime drąsiai teigti, kad tai lyg atskira sporto šaka, prilygstanti dailiąjam čiuožimui - iš šalies žiūrint atrodo paprasta ir lengva, tačiau norint tai padaryti patiems, reikia pralieti daug prakaito, skirti rekordinį kiekį kantrybės ir be praktikos nieko gražaus tikrai neišeis. Įkvėpti Jūsų, mieli tėveliai, kantrybės ir dedamų pastangų rytais supinti kasas savo vaikams (ir ne bet kaip supinti, o taip, kad vaikai dar ir į darželius ar mokyklas galėtų išeiti) Simonas Urbonas kartu su Labirintų parku nusprendė įrodyti visai Lietuvai, kad tėveliui mokėti supinti kasas yra vyriška ir labai tėveliška. Todėl kviečiame visus tėvelius  kartu pasiekti naują Lietuvos rekordą: ,,Daugiausiai vyrų vienoje vietoje pinančių kasas”! Šiam rekordui pasiekti turi dalyvauti ne mažiau 100 vyrų.

Rungtys ir Super tėčio rinkimai

Tėčio dienos metu visi į Labirintų pramogų parką atvykę tėveliai bus kviečiami dalyvauti ne tik naujo Lietuvos rekordo siekime, bet ir įvairiose rungtyse skirtingoms nominacijoms laimėti. Šią diena vyks 6 rungtys: Tėtis greitapėdis, Tėtis taikliarankis, Tėtis taikliaakis, Tėtis stilistas, Tėtis visažinis ir Tėtis žiedų valdovas. O sudalyvavę visose rungtyse tėčiai varžysis dėl Super Tėčio 2023 titulo. Bus apdovanotas kiekvienos rungties nugalėtojas. O varžytis bus tikrai verta, nes kiekvienos rungties prizai bus tikrai vertingi!

Prizus ir dovanas steigia:

Bangenis - pirčių ir vandens pramogų bei sveikatinimo paslaugų kompleksas.

Nykščio namai - atsinaujinęs restoranas - viešbutis. Pusryčiai viešbučio svečiams, dienos pietūs, rengiami šeimos švenčių bei įmonių pobūviai.

Vilartas - žirginio sporto klubas įsikūręs Anykščių raj., Niūronių kaime.

Zala arms - viskas medžioklės malonumui ir gyvenimo stiliui.

Arčiau gamtos - baidarių nuoma, sodybos nuoma, nakvynė namelyje, kuris yra danielių apsuptyje.

Kalitos kalnas - vasaros rogučių atrakcionas ir įvairios pramogos.

Toks kitoks miestelis - taip kitaip pastatyti trys namai: apverstas namas, pasviręs namas ir vienintelis Lietuvoje apsisukantis namas.

Dainuvos nuotykių slėnis - laipynių parkas, kuriame yra 6 skirtingos trasos, skrydis lynu virš šventosios upės ir big swing atrakcionas.

Anykštietiškos vandens pramogos - Vandens pramogos kateriu: vandens slidės, wakeboard, pripučiami vandens atrakcionai, skrydis parašiutu-parasailing, irklentės, paplūdimio tinklinis.

 

 

SUPER TĖČIO prizą steigia:

Anykščiai barber shop - Super Tėti! Jūsų laukia apsilankymas Anykščiai Barber Shop'e kur galėsite, stilingai apsikirpti, susitvarkyti barzdą arba megautis abiem procedūromis viename. Lauksime jūsų svečiuose!

Marijos trobelė - Skanu, kaip pas močiutę kaime. Natūralūs, lietuviški gaminiai.

Super tėčiui skirti marškinėliai iš www.mamueiles.lt

 

TĖČIO DIENOS PROGRAMA:

12:00 Pradžia, profesionali mankšta su Ignu Bakėjumi.

12:30 – 14:00 Laisvas laikas, kurio metu Tėčiai dalyvauja Tėčio greitapėdžio, Tėčio žiedų valdovo, Tėčio taikliaako, Tėčio taikliarankio rungtyse.

14:00 REKORDAS ir Tėčio stilisto rungtis. Visi rinksimės rekordo registravimui ir minutę pinsime kasas (mamoms, dukroms, sūnums sesėms ar bet kam kieno kasos siekia bent pečius :) ). Iš karto po rekordo rinksime stilingiausią kasą (nominuosime Tėtį stilistą).

14:30 Protmūšis (Tėčio visažinio rungtis)

Pertrauka. Skaičiuosime taškus ir ruošimės apdovanojimo ceremonijai

15:30 Visų rungčių nugalėtojų apdovanojimai ir SUPER TĖČIO 2023 paskelbimas.