VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Spektaklio eskizas I AKVARIUMAS I Režisierė Ieva Stundžytė

Spektakliai

Spektaklio AKVARIUMAS pagal P. Marber pjesę "Closer" (režisierė Ieva Stundžytė) eskizo peržiūra Anykščių menų inkubatoriuje (J. Biliūno g. 53, Anykščiai)

Būtina registracija: https://forms.gle/8cNdy8E5AmFaXFyv5

Vietų skaičius ribotas. Trukmė ~2 val.

N17

 

/dviejų dalių spektaklis pagal Patrick Marber pjesę „Closer“/

Teatras ATVIRAS RATAS pristato spektaklį, kurio epicentre – keturi nepažįstamieji, atsitiktinių aplinkybių suvesti ir individualių pasirinkimų nuvesti į gyvenimiškai atpažįstamą bei sapniškai nujaučiamą meilės, geismo, asmeninių kompleksų ir totalios egzistencinės vienatvės apimtą pasirinkimų akistatą, tampančia baisiausiu košmaru.

Teatro, kino bei muzikos sintezė spektaklyje AKVARIUMAS kviečia visus pažįstamus, nepažįstamus, neabejingus, abejingus, empatiškus, ciniškus, nusivylusius bei besiviliančius žiūrovus ATPAŽINTI SAVE TEATRE.

//--Tai melas. Krūva liūdnų, gražiai nufotografuotų nepažįstamų žmonių, o visi tie turtingi šikniai, meno žinovai, aiškina, kaip tai nuostabu, nes tai yra tai, ką jie nori matyti. Tie žmonės nuotraukose liūdni ir vieniši, bet pasaulis nuotraukose atrodo nuostabus. Taigi, paroda veikia raminančiai, kas yra visiškas melas. O kas gali būti patraukliau už didelį saldų melą?--//

Vaidmenis spektaklyje kuria jau puikiai pažįstami ir mylimi ATVIRO RATO kūrėjai, teatro ir kino aktoriai Giedrius Kiela ir Judita Urnikytė, jaunosios kartos aktorius Matas Pranskevičius bei debiutuojanti aktorė Karolina Kildaitė.

//--Melas yra pats smagiausias dalykas, kokį galima turėti, nenusirenginėjant. Bet geriau nusirengti.--//

Spektaklio režisierės Ievos Stundžytės ankstesniuose darbuose nuolat ryškinamas ir dažnai nepatogiai kvestionuojamas žmonių tarpusavio santykių kaleidoskopas šįkart bus atspindėtas AKVARIUME.

//--Kodėl meilės nepakanka?--//

Vaidina: Karolina Kildaitė, Judita Urnikytė, Giedrius Kiela, Matas Pranskevičius, Jurgis Marčėnas

Muzika: Jurgis Marčėnas

Scenografija, kostiumai: Laura Luišaitytė

Video režisūra, montažas: Paulius Oficerovas, Dinas Marcinkevičius

Spektaklio idėja ir režisūra: Ieva Stundžytė

 

Spektaklį finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Projekto partneris - Anykščių menų inkubatorius