Sausio 28 d. Vėtrės Antanavičiūtės foto parodos „Elementai“ atidarymas

Sausio 28 d. (šeštadienį) 14 val. Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11) Vėtrės Antanavičiūtės foto parodos „Elementai“ atidarymas. Renginys nemokamas. Paroda veiks iki vasario 10 d.

Vėtrė Antanavičiūtė-Meškauskienė yra baigusi dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje (1998m.). Fotomenininkų sąjungos narė nuo 1995m. 1999m. jai suteiktas tarptautinės fotomenininkų sąjungos garbės vardas AFIAP.

Autorė surengusi per 10 personalinių parodų Lietuvoje, Suomijoje, Rusijoje. Tarptautiniuose konkursuose yra pelniusi ne vieną aukso, sidabro, bronzos apdovanojimą ir per pusšimtį kitų apdovanojimų.

Parodoje eksponuojami ciklai tarptautiniame konkurse yra pelnę du aukso apdovanojimus.

 

Paroda “Elementai” susideda iš kelių ciklų fotografuotų skirtingose vietose. Ciklas “Natiurmortas” fotografuotas Salake, senoje sodyboje. “Akmenys” – Neringoje ir saloje Suomijoje. Fotografijose stengiamasi atrasti santykį tam tikrų elementų su juos supančia aplinka. Tai išnykstantys daiktai, kurie tuojau susilies su siena. Akmenų ir vandens santykis, kai objektai išsiskiria savo faktūra sudarydami harmoningą visumą. Kiekvienas elementas atranda savo vietą kadre.

Darbuose naudojama ilgo išlaikymo technika, suteikiant mistiškumo. Tokio vaizdo pamatyti negalime, galime tik jį užfiksuoti.