VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Muzikos festivalis „Gražiausia filmų muzika“

Muzika

Prisijunkite prie nepamirštamo vakaro, kurį nuskraidins Xylos Fortepijoninio Trio atliekama visų laikų žymiausių filmų muzika!

Ieva Pranskutė (smuikas, Lietuva-Austrija)

Mislav Brajković (violončelė, Kroatija)

Elžbieta Dvarionaitė (fortepijonas, Lietuva-Austrija)

Koncerto metu skambės legendinių kompozitorių – John Williams („Šindlerio sąrašas“, „Haris Poteris“), Hans Zimmer („Tarp žvaigždžių“, „Kopa“), Ennio Morricone („Tvin Pyksas“, „Neliečiamieji“) ir daugelio kitų – kūriniai.

Nuo „Žvaigždžių karų“ pakylėtų melodijų iki „Liūto karaliaus" epinių temų ir „Gladiatoriaus“ ar lietuviškojo M. K. Čiurlionio muzikos grožio, pasiruoškite būti perkelti į kinematografinės muzikos erdves.

Data: 2024.07.12

Laikas: 18 val.

Vieta: Angelų muziejus-Sakralinio meno centras (Vilniaus g. 11, Anykščiai)

Bilieto kaina – 5 Eur

Austrijos sostinėje susibūrusiame ansamblyje muzikuoja atlikėjai iš Lietuvos ir Kroatijos. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos abiturientė, smuikininkė Ieva Pranskutė ir violončelininkas iš Kroatijos Mislavas Brajkovićius susitiko studijuodami Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete. Kita lietuvė, pianistė Elžbieta Dvarionaitė prie ansamblio prisijungė šiek tiek vėliau, ir iškart įnešė briliantinio lengvumo bei energijos.

Nors kolektyvas jaunas, jau spėjo laimėti ne vieną prestižinį konkursą, pelnyti profesionalų pagarbą ir publikos meilę. Drąsa tyrinėti naujus muzikos horizontus ir, kartu su pripažintais klasikos šedevrais į repertuarą į traukti ir šiuolaikinių kompozitorių sukurtus perlus, atvėrė ansambliui prestižinių salių duris ir klausytojų širdis.

Organizatorius: Anykščių menų centras

Rėmėjas: Anykščių rajono savivaldybė

Informacinis rėmėjas: regioninis naujienų portalas ir laikraštis „Anykšta“, Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra (AINA)

Naujienų agentūra „Kupiškėnų mintys“