VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Muzikiniai pašnekesiai prie Šventosios

Koncertai

Gegužės 27-ąją, šeštadienį, 19 val. Anykščių miesto centre, ant Šventosios kranto ties istorine Jono ir Onos Karvelių sodyba, A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus pradeda vasaros koncertų sezoną – tradiciniai „Muzikiniai pašnekesiai prie Šventosios“ iš kamerinės manų aplinkos persikelia į lauką.

   Pirmąją vasaros vakaro programą pateiks Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Marija Arutiunova ir Raimondas Baranauskas, jiems akompanuos pianistė Rūta Blaškytė. Tęsdami nuo pavasario „Muzikinių pašnekesių“ cikle įsivyravusią meilės tematiką, atlikėjai savitai pristatys lietuviškos estrados repertuarą „Tu ateik į pasimatymą“.

   Lietuvos kultūros tarybos ir Anykščių rajono savivaldybės iš dalies remiamas projektas „Parašyta dainuoti: vokalinės literatūros pėdsakais“ dar tik įsibėgėja, šis koncertas Šventosios pakrantėje – dar tik penktasis iš dvylikos suplanuotų šiems metams.

   Lygiai po trijų savaičių, birželio 17-osios vakarą, Anykščiuose savo muzikinius gebėjimus liudys Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Kristina Siurbytė ir Žanas Voronovas, jiems akompanuos pianistė Beata Andriuškevičienė. Vėliau, liepai baigiantis, Anykščių miesto šventės savaitgalį, Karvelių sodyboje prie Šventosios žiūrovų ir klausytojų lauks ypatinga staigmena...

 

 

A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus informacija

Muzikinės programos afiša.