VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ pradeda reguliarius trumpuosius reisus

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ Anykščiuose ir Panevėžyje pradeda organizuoti reguliarius pasivažinėjimus trumpaisiais reisais. Anykščiuose trumpieji reisai bus organizuojami šeštadieniais ir sekmadieniais, o Panevėžyje – ketvirtadieniais.

„Ankščiau į trumpuosius reisus buvo galima vykti užsisakius tokią kelionę, o nuo šiol vykdysime reguliarius reisus ir visi norintys galės tam tikrą dieną ir valandą atvykti į Anykščių ar Panevėžio siaurojo geležinkelio stotis, įsigyti bilietą ir pasivažinėti trumpuoju Siauruko reisu ar drezina“, - sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Trumpojo reiso kelionė iš Anykščių geležinkelio stoties vyks per Šventosios upės tiltą. Kelionės metu galima grožėtis apylinkės vaizdais, Šventosios upės panorama, kuri atsiveria nuo geležinkelio tilto. Maršrutas skirtas patirti važiavimą unikaliu ir vieninteliu Lietuvoje veikiančiu siauruku. Bilieto kaina keleiviui - 5 eurai. Kelionės organizuojamos savaitgaliais 15.30, 16.00 ir 16.30 val.

Taip pat Anykščiuose yra galimybė visiems norintiems pasivažinėti siaurojo geležinkelio bėgiais elektrine drezina.

Panevėžyje trumpieji reisai bus organizuojami ketvirtadieniais 11 val. Tai trumpa patyriminė kelionė istoriniu kultūros paveldu – siauruku. Šio maršruto keliautojai išvyksta iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 23, Panevėžys). Kelionės metu keliautojai sudalyvaus edukacinėje programoje “Panevėžio siaurukas”, kurios metu susipažįstama su siaurojo geležinkelio istorija Lietuvoje, Panevėžio depu-garvežine ir istoriniais riedmenimis. Važiuojama maršrutu Panevėžio siaurojo geležinkelio stotis – Panevėžio depas-garvežinė, keleiviai taip pat turės galimybę pasivažinėti rankine drezina. Bilieto kaina 1 keleiviui - 7 eurai.

Daugiau informacijos apie keliones ir pramogas bei VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ ir Vaido Pupelio nuotraukos.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija

Atsiliepimai

Komentuoti