VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Mokymai: susidraugauk su ChatGPT

Šios sesijos metu apžvelgsime ChatGPT nemokamą versiją. Todėl dalyviai jau mokymų metu galės pritaikyti išmoktas žinias praktikoje.

  • Kas yra Dirbtinis Intelektas?
  • Supažindinimas su mindset’u kuris yra reikalingas naudojant ChatGPT
  • Pateikiami pavyzdžiai kaip Dirbtinis intelektas gali padėti efektyvinti darbą
  • Teisiniai/etiniai niuansai, kuriuos būtina žinoti
  • Expert Personas sukūrimas ir naudojimas

Tai yra praktinė sesija, kurios metu taip pat bus laiko klausimams ir atsakymams bei darbui grupėse. Įvadinė sesija fokusuojasi į tai, ką galima atlikti su nemokamu ChatGPT planu. Taip pat susipažinsime su kitais naudingais įrankiais.

 

Mokymų lektorius:

Dovydas Zavadskis – Dov Zavadskis, Įkūrėjas ir ChatGPT treneris

Dovydas Zavadskis yra talentų medžiotojas, karjeros koučeris, pranešėjas ir lektorius. 8 metai praleisti Anglijoje dirbant su didžiausiomis pasaulinėmis organizacijomis padėjo prisijaukinti naujas technologijas, bei į viską pasižiūrėti kiek kitu kampu. Šiuo metu Dovydo geriausias draugas yra ChatGPT. Ši draugystė apvertė jo pasaulį ir tai paskatino įkurti Befriend AI, kurios misija yra paskatinti žmones į naujas technologijas pažiūrėti kiek kitaip, bei pakviesti susidraugauti su dirbtiniu intelektu.

Šiuo metu visi aplink mus kalba apie Dirbtinį intelektą, o ypač ChatGPT. Tai sukėlė daugybę permainų įmonėse, bei tai kaip žmonės,  dirba ir kuria turinį. Dovydas daugiausiai dėmesio skiria mindsetui ir itin praktiniams aspektams.

Mokymų data: gruodžio 11 d., 11 val.

Trukmė: 2 val.

Vieta: Anykščių menų inkubatorius (J.Biliūno 53, Anykščiai)

Registracija: info@menuinkubatorius.lt. Dalyvavimas nemokamas, vietų turime ribotai.

Atsiliepimai

Komentuoti