VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Tvaraus verslo kūrimo pagrindai – nemokamoje programoje

Tvaraus verslo kūrimo pagrindai – nemokamoje programoje

Norite pradėti savo verslą, bet jaučiate, kad jums trūksta žinių? Užimtumo tarnyba kviečia registruotis į „Futurepreneurs“ verslumo programą! Per du mėnesius jūs ne tik išmoksite tvaraus verslo kūrimo pagrindų, susipažinsite su bendraminčiais, gausite vertingų praktinių patarimų, lavinsite savo įgūdžius, bet ir turėsite galimybę pristatyti savo idėją investuotojams bei varžytis dėl prizų!

Registracija į programą vyksta iki vasario 3 dienos. Tai padaryti galite čia.  

„Futurepreneurs“ – tai pirmoji Lietuvoje tvaraus verslo pre-akseleravimo programa, kurią nuo 2017 m. vykdo Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas. Programą sudaro 5 praktinės mokymų sesijos, skirtos supažindinti dalyvius su verslo vystymo pagrindais.

Programos metu dalyviai išmoksta savo idėją paversti perspektyviu sprendimu, kurį galima pristatyti potencialiems investuotojams. Sesijose patirtimi dalinasi verslo ekspertai, o tarp sesijų dalyviai gali konsultuotis su mentoriais. Norėdami sukurti ir vystyti savo startuolius, dalyviai turi koncentruotis į darnaus vystymosi tikslus (SDGs) ir rasti novatorišką sprendimą globalioms problemos. Du mėnesius dalyviai mokosi ne tik verslumo, bet ir kaip sukurti į poveikį orientuotą verslą, naudingą aplinkai, visuomenei ir ekonomikai.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Užimtumo tarnybos informacija

Atsiliepimai

Komentuoti