VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Teisinės aktualijos suvaldant verslo rizikas šių dienų aktualijų kontekste

Panevėžio prekybos ir pramonės amatų rūmų Anykščių filialo atidarymo proga kviečiame Anykščių krašto ir aplinkinių regionų verslininkus į renginį verslo teisės tema!

 

Kviečiame susipažinti su advokatų profesinės bendrijos „JurisConsultus“ komanda bei padiskutuoti. Bus galimybė ne tik pasiklausyti teisinių įžvalgų, bet ir užduoti rūpimus klausimus ar įsitraukti į diskusiją.

 

 

Renginio vieta: Anykščių menų inkubatorius, J. Biliūno g. 53, 29110 Anykščiai

Renginio data ir laikas: Rugsėjo 15 d. 10 val

Registracija: k.vezbergaite@jurisconsultus.lt , +37065800161

 

Susitikimo tema: Teisinės aktualijos suvaldant verslo rizikas šių dienų aktualijų kontekste.

Susitikimo metu bus aptariamos šios temos:

 

  • Darbo teisės naujovės: bus aptariami darbo kodekso naujausi pakeitimai, darbuotojų atleidimo bei prastovų problematika bei kaip nesuklysti įvedant „taupymo režimą“;
  • Komunikacija elektroninėje erdvėje: aptarsime elektroninės komunikacijos bei reklamos galimybes ir rizikas, prekių ženklų naudojimą Google Ads kampanijose bei naujausią reguliavimą, susijusį su vartotojų apsaugos reikalavimais elektroninėje erdvėje;
  • Įmonių nemokumas: aptarsime, kas yra nemokumas ir kada būtina imtis priemonių, kad nekiltų atsakomybė vadovui / akcininkams bei apžvelgsime nemokumo aktualijas ir skolų atgavimo galimybes.

 

Pranešėjai:

Ramūnas Širvys - Advokatų profesinės bendrijos „JurisConsultus“ partneris. Daugiau nei 20 metų verslo atstovų vertinamas už taikliai parenkamus teisinius sprendimus įmonių, sutarčių, komercinės, IT, finansų ir viešosios teisės srityse. Aktyviai dalyvauja Kauno miesto savivaldoje: Tarybos narys ir Darnios plėtros ir investicijų komiteto pirmininko pavaduotojas.

 

Julija Kalpokienė - nuo 2014 metų dirba advokatų kontorose komercinės teisės srityje. Julija domisi intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos, konkurencijos ir reguliavimo klausimais, turi patirties sprendžiant tarptautinį elementą turinčius ginčus. Greta advokatės praktikos, Julija dalyvauja konferencijose, publikuoja straipsnius moksliniuose žurnaluose, veda mokymus, dėsto teisės studentams universitete, aktyviai dalyvauja Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos veikloje, yra Kauno skyriaus pirmininko pavaduotoja, Informacinio komiteto narė.

 

Kristina Vezbergaitė – Advokatų profesinės bendrijos „JurisConsultus“ asocijuota partnerė. Kristina dirba žmogaus teisių, Europos Sąjungos, baudžiamosios, civilinės teisės srityse daugiau nei 10 metų, yra advokatų profesinės bendrijos „JurisConsultus“ asocijuotoji partnerė, Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų tarybos narė, Klaipėdos ir Tauragės verslo moterų tinklo vadovė, domisi ir aktyviai dalyvauja verslumo iniciatyvose bei padeda verslui vykdyti ekonominę diplomatiją.

 

Atsiliepimai

Komentuoti