VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Spalio 19 d. verslo forumas Anykščiuose „Verslo pulsas regione“.

Konferencija - "Verslo pulsas regione" palies verslo, regioninės plėtros ir inovacijų temas.

Dalyviai turės galimybę išgirsti ekspertų nuomonę apie architektūros įtaką verslui, taip pat bus aptariamos kitos svarbios temos įskaitant sveikatingumo paslaugų integravimą regionuose, erdvių ir pramogų platformų kūrimą nuo idėjos iki įgyvendinimo. Teisininkai pristatys konfidencialios informacijos apsaugą bei jos ryšį su komercinėmis paslaptimis, ekonomikos perspektyvas ir verslo galimybes dirbtinio intelekto amžiuje. Konferencijos temos apims technologijų inovacijų raidos etapus ir dabartinę situaciją, AI ir XR (extended reality) supratimą, baimės ir iššūkius, kylančius technologijų evoliucijos metu. Konferencijoje išgirsime apie karjeros sampratos pokyčius, inovacijų panaudojimą versle šiandien ir ateityje, kas, kur ir kodėl (ne) dirbs, darbuotojams reikalingus įgūdžius, pasirengimą technologiniam šuoliui pradedantiesiems verslininkams, tvarią galimybę verslui sutaupyti, verslo gerąsias istorijas, rizikas ir galimybes.

Be pranešimų, konferencijoje bus organizuota diskusija, leidžianti dalyviams aktyviai dalyvauti ir dalintis savo nuomonėmis. Tai puiki proga praturtinti verslo perspektyvas.

 

9:00 - 9:30 Registracija, pasitikimo kava
9:30 - 9:40 Sveikinimai. Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.
9:40-10:00 Daiva Gasiūnienė, Anykščių miesto vyr. architektė. Anykščių miesto architektūros įtaka verslui.
10:00-10:20 Monika Kondratavičiūtė, investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėja, Kaip užtikrinti tvarų vietos savivaldos ir verslo ryšį?
10:20 - 10:40 Lina Nosevič, Placer.lt įkūrėja ir Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos asociacijos direktorė. Sveikatingumo ir sveikatinimo paslaugų integravimas regionuose, organizacijų verslo paketai.
10:40 - 11:00 Artūras Jakubavičius, Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas. Mokesčių lengvatos ir finansinės paramos priemonės verslui: kaip nepasiklysti galimybių labirinte.
11:00 - 11:20 Julija Kalpokienė, advokatė. Nekonkuravimo susitarimai ir reikalavimai, komercinės paslaptys, apsauga, nesąžiningas darbuotojų viliojimas.
11:20 - 11:50 Mindaugas Balčiūnas ir Ugnė Matelienė kvies obuolių sūrio, medaus skanėstų ir kavos ragavimo pertraukai
11:50 - 12:10 Domas Janickas, ,,Venture Builder” bendraįkūrėjas. Verslo galimybės dirbtinio intelekto amžiuje.
12:10 - 12:35 Dr. Birutė Miškinienė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė. Verslo perspektyva: Kas, Kur ir Kodėl (ne)Dirbs?
12: 35 - 13.00 Daumantas Simėnas, startuolio "Restorie" įkūrėjas ir vadovas. Nebereikalinga elektroninė įranga: atlieka ar tvari galimybė verslui sutaupyti?
13:00-13:30 Diskusija ,,Verslo pulsas regione”. Dalyvauja Anykščių r. sav. meras K. Tubis, Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas, Dr. Birutė Miškinienė, Medaus ūkis savininkė U. Matelienė. Moderuoja MB "Pjauk grybą" direktorius M. Balčiūnas
13:30 Kavos laikas ir iki pasimatymo!

Daugiau informacijos ir registracija:
El. paštu: anyksciai@ccic.lt
Tel.: +370 682 12282

Atsiliepimai

Komentuoti