VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Projektas „Dizaino sparnai“

Nefinansinės paramos projektas, jungiantis talentus, žinias ir patirtį tam, kad Lietuvoje gimtų pasaulyje konkurencingi skaitmeniniais, inovacijų ir žiedinės ekonomikos principais grįsti ateities dizaino produktai ir paslaugos.

Projekto metu susitinka mentorių lydimi jauni dizaino kūrėjai bei labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Bendradarbiaudami jie turi galimybę ne tik įgyti praktinių žinių bei patirties dizaino srityje, bet ir pritaikyti konkrečius dizaino sprendimus, kurie kuria vertę ir naudą verslui popandeminiu laikotarpiu.

 

Tikslas

Skatinti labai mažas, mažas ar vidutines įmones kurti ir diegti naujus dizaino sprendimus pasitelkiant pradedančiųjų dizainerių kūrybinį potencialą, taip didinant įmonių gaminamų gaminių ar teikiamų paslaugų pridėtinę vertę, pasiūlą ir konkurencinį pranašumą bei prisidėti prie aplinkos tausojančio, skaitmeninio ir tvaraus šalies ekonomikos atsigavimo.

 

Projektas „Dizaino sparnai“ apima 19 mėnesių laikotarpį, per kurį planuojama įgyvendinti 2 kūrybinės veiklos etapus.

  • Pirmasis etapas prasideda 2022 m. rugsėjo 1 d. ir tęsis iki 2023 m. sausio 31 dienos.
  • Antrasis etapas yra numatytas nuo 2023 m. kovo 1 d. iki liepos 31 dienos.

 


Bus atrinkta 15 projekto dalyvių (ir dar 5 – į rezervinį sąrašą), kurie 10 mėn. gaus stipendijas ir darbo vietas, o pasibaigus projektui, jie, tikimasi, taps konkurencingais darbo rinkos dalyviais. Numatomas stipendijos dydis – 2000 Eur/mėn. (įskaičiuotos visos reikalingos išlaidos priemonėms, programoms, licencijoms ir pan.)


Teikite paraiškas, jei atitinkate šiuos kriterijus:

  • Esate pasirengęs greitai mokytis naujų dalykų, įgyti patirties, turi daug motyvacijos kurti dizaino sprendimus, kurie didintų verslo konkurencingumą ir socialinę atsakomybę.  
  • Turite aukštąjį dizaino specialybės universitetinį arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su bakalauro arba magistro kvalifikaciniu laipsniu arba jam prilygintą išsilavinimą, įgytą 2018–2022 metais.
  • Šiuo metu nedirbate pagal darbo sutartį pagal specialybę.
  • Šiuo metu dar studijuojate aukštojoje mokykloje, bet teikiate paraišką veiklai, kuri nėra mokymosi programų dalis.
  • Turite išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, gyvenimo ir kūrybinės veiklos aprašymą, kuriame atspindėti kūrybinės veiklos rezultatai.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS:

https://www.dizainosparnai.lt

 

Atsiliepimai

Komentuoti