VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Priemonės „Inočekiai“ kvietimas

Inovaciniams čekiams finansuoti – 120 tūkst. eurų ES investicijų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia Lietuvos verslą teikti paraiškas finansuoti projektus pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų priemonę „Inočekiai“. Šiuo kvietimu, kuriuo finansuojami inovaciniai čekiai verslui inovacijų konsultacinėms ir paramos paslaugoms bei galimybių studijoms atlikti, planuojama paskirstyti iki 120 tūkst. eurų ES investicijų.

Pagal šį priemonės „Inočekiai“ kvietimą finansuojami verslo projektai, kurie atrinkti pagal Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės pasirašytą sutartį.

„ES investicijų priemonė „Inočekiai“ suteikia galimybę verslui užmegzti naudingus pirmus ryšius tarp verslo ir mokslo bei tęsti mokslui ir verslui bendradarbiaujant jau pradėtus projektus. Priemonė taip pat palengvina galimybę įmonėms aktyviau vykdyti inovacinę veiklą, dalyvaujant didžiausios pasaulyje mokslo institucijos, jungiančios fundamentinius tyrimus atliekančius mokslininkus ir technologijų vystytojus, veikloje. Tai – puikus šansas pasinaudoti didesnėmis verslo ir mokslo bendradarbiavimo teikiamomis galimybėmis ir prisidėti prie garsiausių pasaulio išradimų“, – teigia ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka.

Pagal priemonės „Inočekiai“ kvietimą finansavimą gali gauti juridiniai asmenys, išskyrus mokslo ir studijų institucijas, vykdantys ar ketinantys vykdyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklas bei planuojantys įgyvendinti pagal CERN ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės pasirašytą sutartį atrinktus projektus. Šiems juridiniams asmenims reikalinga Lietuvos inovacijų centro išduota pažyma. Pagal šį kvietimą  partneriai negalimi.

Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma – iki 40 tūkst. eurų.

Paraiškas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai galima teikti iki 2020 m. rugsėjo 30 dienos.

Informacija apie kvietimą teikti paraiškas skelbiama www.eimin.lrv.ltwww.esinvesticijos.lt ir www.mita.lt svetainėse.

 

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija

Atsiliepimai

Komentuoti