VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Prekybininkų dėmesiui

Pageidaujančių prekiauti

Anykščių šventėje „Kurortinis romanas“

PREKYBININKŲ DĖMESIUI

2023 metais Anykščių šventės metu mugė bus organizuojama atskirose zonose:

  • Valančiaus, Parko gatvėse ir Parko teritorijoje bus prekiaujama tautodailės dirbiniais, žemės ūkio ir maisto produktais bei kulinarinio paveldo gaminiais;
  • Miesto parke su organizatoriais suderintose zonose bus teikiamos pramogų ir kitos paslaugos bei teikiamos laikino maitinimo paslaugos.

Mugė vyks 2023 m. liepos 22 d. (šeštadienį) nuo 9.00 val. iki 23.00 val.

Registracijos pradžia nuo 2023 m. liepos mėn. 3 d., pabaiga liepos mėn. 10 d., vietų skaičius ribotas.

 

Prekybininkai, pageidaujantys prekiauti mugėje, privalo:

1. Elektroniniu paštu verslas@infoanyksciai.lt (temos skiltyje parašant žodį „MUGĖ 2023“) pateikti užpildytą paraišką ir papildomus dokumentus, leidimui prekiauti ar teikti paslaugas.

1.1. Su paraiška pateikiami dokumentai:

1.1.1. įmonės registracijos patvirtinimas arba galiojančio verslo liudijimo / individualios veiklos pažymos kopija;

1.1.2. tautodailininko pažymėjimo ir / arba tautinio paveldo sertifikato (prie paraiškos pridedant gaminių, kuriais bus prekiaujama, nuotraukas) kopija;

1.1.3. prekybininkams maisto produktais būtina pateikti ir Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją;

1.1.4. prekybininkams, prekiausiantiems alkoholiniais gėrimais (iki 7,5 proc. stiprumo), būtina pateikti paraišką vienkartinei licencijai gauti ir įmonei išduotos licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais patvirtintą kopiją. Paraišką vienkartinei licencijai gauti pateikti adresu J. Biliūno g. 23, Anykščiai (102 kab.) arba persiųsti el. paštu rita.visockiene@anyksciai.lt .

2. Prekybininkams, pateikusiems tinkamai užpildytas ir su visais pridedamais dokumentais, paraiškas leidimui gauti, jų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsti pranešimai apie registracijos patvirtinimą. Patvirtinimai siunčiami tik tiems dalyviams, kuriems bus suteikiama prekybos vieta.

3. Pirmiausiais bus registruojamos paraiškos ir išduodamos vietos tiems dalyviams, kurie teiks nuolaidas anykštėno kortelės turėtojams. Paraiškoje arba el. laiške nurodykite, kokioms prekių ar paslaugų grupėms teiksite nuolaidą ir kokio procentinio dydžio.

 

Prekybininkai, gavę patvirtinimą per 2 d. nuo registracijos patvirtinimo, elektroniniu paštu verslas@infoanyksciai.lt turi pateikti apmokėjimą įrodantį dokumentą (banko išrašą ar pan.), temos skiltyje parašant žodį „MUGĖ_2023_APMOKĖJIMAS“). Jeigu prekybininko pavadinimas ar vardas, pavardė nesutampa su paraiškoje nurodytu, prašome parašyti, už kurį juridinį ar fizinį asmenį yra apmokėjimas. Jeigu prekybininkas per nustatytą laiką nepateikia apmokėjimą pagrindžiančio dokumento, jis gali būti išbrauktas iš registracijos sąrašo, vietoje jo registruojant kitą dalyvį.

 

Už vienkartinio leidimo prekiauti išdavimą mokamas rinkliavos mokestis:

Gavėjas: Anykščių rajono savivaldybė, J. Biliūno g.23, Anykščiai

AB Šiaulių bankas

Banko kodas 7182

Atsiskaitomoji sąskaita LT 43 7182 1000 0013 0647

 

4. APMOKĖJIMAS:

4.1. Tautodailininkai, amatininkai ir kt. juridiniai bei fiziniai asmenys moka 20 Eur rinkliavą (už vieną (ne didesnę 3x2 m) prekybinę vietą);

4.2. Prekiautojai maisto produktais, vaisiais ir daržovėmis (išskyrus karštus užkandžius ir patiekalus) – 40 Eur rinkliavą (už vieną (ne didesnę 3x2 m) prekybinę vietą);

4.3. Prekiautojai alumi, alaus mišiniais80 Eur rinkliavą (už vieną (ne didesnę 3x2 m) prekybinę vietą);

4.4. Atrakcionų paslauga (pripučiamas batutas, „Virtuali realybė“ ir pan.) – 60 Eur (viena vieta iki 40 kv. m);

4.5. Prekiautojai karštais užkandžiais ir patiekalais150 Eur rinkliavą (už vieną prekybinę vietą 3x9 m);

4.6. Prekybininkai, prekiausiantys alkoholiniais gėrimais (iki 7,5 proc. stiprumo) 25 Eur rinkliavą vienkartinės licencijos verstis mažmenine prekyba natūralios fermentacijos alkoholiniais gėrimais, kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 7,5 procentų, masiniuose renginiuose ir mugėse, išdavimą į Valstybinės mokesčių inspekcijos (kodas 188659752) sąskaitą Nr. LT247300010112394300, įmokos kodas 52334.

Informacija prekybininkams ar paslaugų teikėjams:

- atvykti į renginį ne vėliau 7.30 val.

- elektros energija nebus tiekiama, prekiautojai ir paslaugų teikėjai generatoriais privalo pasirūpinti patys.

Telefonai pasiteiravimui: mob. 8 600 13 688 (Rasa).

 

PARAIŠKA PREKYBAI

PARAIŠKA ALKOHOLIO LICENZIJAI

 

Atsiliepimai

Komentuoti