VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

"Pasimatuok" profesiją

„Pasimatuok profesiją“ - kvietimas nedirbančiam jaunimui

 

Anykščių vadovų klubas vykdo projektą „Neaktyvių asmenų įtraukimas į aktyvią profesinę, švietimo ar savanorišką veiklą“, kuriuo siekiama nedirbančius jaunus žmones grąžinti į darbo rinką, duoti galimybę įgyti naujų darbinių įgūdžių, padėti atgauti pasitikėjimą darbo rinka bei motyvuoti vėl tapti ekonomiškai aktyviu asmeniu.

Jei tau 14-29 metai, gyveni Anykščiuose, šiuo metu nedirbi, nesi registruotas užimtumo tarnyboje ir nori išbandyti savo jėgas darbo rinkoje arba atskleisti savo gebėjimus naujame sektoriuje, siūlome atlikti savanorišką darbo praktiką (40 val., trunkančią 1-2 savaites) vienoje iš 3 Anykščių organizacijų, kurios dalyvauja šiame projekte:

  • Anykščių kultūros centras,
  • VšĮ Sveikatos oazė,
  • UAB „Anykštos redakcija“.

 

Darbinė savanoriška praktika yra neatlygintina, bet tai puiki proga įgyti naujų žinių, išbandyti save naujose veiklose, susipažinti su naujais žmonėmis bei atnaujinti savo CV.

 

Jei susidomėjai ar turi daugiau klausimų, gali kreiptis el.p. verslas@infoanyksciai.lt , telefonu (8 600) 13688, arba tiesiog užsuk pas mus į Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrą (Šaltupio g. 15, Anykščiai).

Atsiliepimai

Komentuoti