VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Kviečiame teikti paraiškas mažos apimties projektams finansuoti iš Inovacijų fondo

Paskelbtas antrasis kvietimas mažos apimties projektams finansuoti iš Inovacijų fondo.

 

Įmonės, viešosios įstaigos ir tarptautinės organizacijos, kuriančios naujas technologijas, gali teikti paraiškas iki rugpjūčio 31 d.

Šiam kvietimui skirta 100 mln. eurų, tai suteikia galimybę finansuoti mažiausiai 22 mažos apimties projektus. Tokiais laikomi projektai, kurių vertė ne didesnė nei 7,5 mln. eurų.

Parama yra teikiama projektams, kurie pristato inovacijas, naudojančias atsinaujinančių išteklių energiją, pritaikomas daug energijos sunaudojančioje pramonėje (pavyzdžiui, cemento, trąšų, plieno gamybos ir pan.) arba kaupiančias energiją. Gali būti finansuojama iki 60 proc. projekto vertės.

Paraiškos yra teikiamos elektroniniu būdu, per Europos Komisijos Finansavimo ir konkursų tinklalapyje esančią sistemą. Joje rasite visą informaciją apie kvietimą ir būtinus dokumentus paraiškai pildyti.

Europos Komisija taip pat yra publikavusi naudingų straipsnių apie gerąsias praktikas ir statistiką, remiantis ankstesnio mažos vertės projektų kvietimo patirtimi. Visa informacija apie šį ir ankstesnius kvietimus – čia.

Europos Sąjungos įkurtas Inovacijų fondas – viena didžiausių pasaulyje inovatyvių, aplinką tausojančių technologijų kūrimo ir diegimo finansavimo programų. Jis svariai padės mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimus. Tikimasi, kad šis fondas 2021–2030 m. paskirstys iki 10 mlrd. eurų inovatyvių technologijų plėtrai.

 

Daugiau informacijos: ČIA

 

Atsiliepimai

Komentuoti