VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti „Nordplus Junior“ paprogramės kontaktiniame seminare „Early Childhood Education and Care“

Kontaktinis seminaras vyks 2022 m. gegužės 16 – 18 d., Danijoje, Kopenhagoje.

Renginys suteikia galimybę susitikti su „Nordplus“ programoje dalyvaujančių Šiaurės ir Baltijos šalių nariais, pasidalinsite patirtimis ir iššūkiais, turėsite galimybę užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius bei aptarti būsimų projektų ar tinklų idėjas. Nors pagrindinės seminaro temos yra vaikų teisės ir darnus vystymasis, tačiau bendradarbiavimas kitomis temomis taip pat sveikintinas.

 

DALYVIAI

Iki/prieš mokyklinio ugdymo įstaigų mokytojai, kitas pedagoginis personalas, vadovai. Maksimalus seminaro dalyvių skaičius iš visų „Nordplus“ programos šalių – 80. Pagrįstais atvejais (nurodoma paraiškoje) iš vienos institucijos gali dalyvauti 2 atstovai. Seminaro dalyviai turi būti pasirengę vieną ar keletą projektų idėjų bei turėti ketinimų teikti „Nordplus Junior“ paraiškas 2022 m. kvietime.

 

KADA TEIKTI PARAIŠKAS

Paraiškos pildomos anglų kalba ir teikiamos iki 2022 m. balandžio 1 d.

 

FINANSAVIMAS

„Nordplus“ programos lėšomis dengiamos apgyvendinimo, pragyvenimo ir seminaro mokesčio išlaidos. Kelionės išlaidos (finansuojama „fixed unit costs“ principu) apmokamos po dalyvavimo seminare. Visos lėšos pervedamos į pareiškėjo institucijos banko sąskaitą.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS:  NORDPLUS.LT

Atsiliepimai

Komentuoti