VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

KVIEČIAME SIŪLYTI ANYKŠČIŲ TURIZMO LYDERIUS!

KVIEČIAME SIŪLYTI ANYKŠČIŲ TURIZMO LYDERIUS

Anykščių rajono savivaldybė organizuoja tradicinius turizmo apdovanojimus „Turizmo gilės“, kuriuose bus apdovanoti sėkmingiausi Anykščių krašto turizmo sektoriaus atstovai – ANYKŠČIŲ TURIZMO LYDERIAI. Džiaugiamės, kad Anykščiai lankomi ir mylimi vietos bei užsienio turistų.

MUMS SVARBI VISOS LIETUVOS NUOMONĖ

Kviečiame jus visus išreikšti savo nuomonę ir iki rugpjūčio 30 dienos aktyviai siūlyti nominantus apdovanojimams. Savo siūlymus galite pateikti ČIA arba atsiųsti el. p. cia.gera@anyksciai.lt

2019–2020 METŲ KANDIDATAI

  1. gali tapti visi pastaraisiais metais sėkmingai dirbantys kultūrinio bei pažintinio, kurortinio, gamtos, sveikatos, pramogų turizmo srityse, taip pat teikiantys apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Jie garsina Anykščius Lietuvoje bei užsienyje.

VIEŠAS IR PRIVATUS SEKTORIUS

Siūlyti galite viešojo ir privataus sektoriaus įmones, įstaigas, organizacijas, jų projektus, paslaugas, produktus. Taip pat kviečiame siūlyti kūrėjus bei turizmo žmones, kurie reprezentuoja ir pristato Anykščius.

KANDIDATUS SVARBU PRISTATYTI

Teikiant siūlymą prašytume tiksliai nurodyti siūlomo objekto pavadinimą, kontaktus ir trumpai pristatyti, kodėl jis vertas „Turizmo gilės“ apdovanojimo.

IŠRINKSIME ATSAKINGAI

Anykščių rajono turizmo komisija įvertins siūlymus ir išrinks 2020 metų turizmo apdovanojimų laureatus.

PASAULINĘ TURIZMO DIENĄ

Subursime Anykščių krašto turizmo bendruomenę, padėkosime ir apdovanosime „Turizmo gilės 2020“ nugalėtojus – Anykščių turizmo lyderius!

Atsiliepimai

Komentuoti