VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Jaunimo verslumo skatinimo projektas pietryčių Lietuvoje

2022 m. lapkričio 11 d. maloniai kviečiame Jus į Lietuvos (Zarasai, Utena, Ignalina, Švenčionys, Visaginas) ir Latvijos (Latgalės bei Žemgalos regionai) jaunimo verslumo projekto renginį "KURIAME SAVO VERSLO PLANĄ", kuris vyks Ignalinoje, Konferencijų salėje adresu Ateities g. 23.

Renginio pradžia 10:00.

 

Projekto dalyviai, Latvijos ir Lietuvos moksleivių komandos, antroje renginio dalyje pristatys savo verslo planus, kurie bus aptariami ir vertinami verslo konsultantų komisijos atrenkant stipriausius.

Jeigu negalite šiam renginiui skirti visos dienos, maloniai kviečiame atvykti bent į vieną dalį (iki pietų ar po pietų).

Dalyviai vaišinami kava/arbata, užkandžiais, pietumis.

 

(!)Vykdome išankstinę registraciją, todėl labai prašome iki lapkričio 9 d. 17 val. užsiregistruoti prisijungus su nuoroda - https://forms.gle/cPkUnfYWBw5PnYf5A

 

Maloniai kviečiame visus - švietimo ir kitų sričių darbuotojus, savivaldos ir vietos verslo atstovus, visus, kuriems rūpi šalies regionų gyvybingumas, krašto jaunimo įsitraukimas kuriant savo pačių ateitį, nevengiant iššūkių ir atsakomybės už savarankiškus sprendimus.

 

PROGRAMA

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti