VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Atnaujintas kvietimas „Inočekiai“

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) praneša, kad atnaujintas kvietimas teikti paraiškas pagal ES priemonę „Inočekiai“, skirtą brandiesiems inovatoriams.  Atsižvelgiant į didelį šios priemonės populiarumą visoje Lietuvoje bus skirtas papildomas 1 mln. Eurų finansavimas. Iš viso šis  priemonės „Inočekiai“ kvietimo biudžetas siekia 4,38 mln. eurų ES investicijų 2017-2020 m.

 „Tai viena populiariausių verslo ir mokslo bendradarbiavimą skatinančių priemonių, ją dažniausiai renkasi investicijų ieškantys inovatoriai – įmonės, vykdančios inovacinę veiklą. Ši priemonė skatina verslą ir mokslą užmegzti pirminius kontaktus ar tęsti jau pradėtas vykdyti veiklas“, – sako Mantas Biekša, MITA Visuotinės dotacijos skyriaus vedėjas.

Pagal šią priemonę MITA jau pasirašė 137 sutartis ir skyrė 3,3 mln. Eur finansavimą projektams.

Primename, kad šiuo metu yra paskelbti 3 kvietimai teikti paraiškas naujiems „Inočekių“ projektams: pradedantiesiems inovatoriams, brandiesiems inovatoriams ir projektams, atrinktiems pagal sutartį, pasirašytą tarp Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Didžiausia brandžiųjų inovatorių vieno projekto vertė siekia iki 76 tūkst. eurų, o pradedančiųjų inovatorių – iki  20 tūkst. eurų.  Finansavimo sumos skiriasi priklausomai  nuo vykdomų veiklų: techninių galimybių studijų, mokslinių tyrimų ar eksperimentinės plėtros veiklos.

Įmonės gali neapsiriboti dalyvavimu tik viename „Inočekių“ projekte. Baigusios vieną –  veiklą  gali tęsti antrajame ar net trečiajame projekte. Projektų pobūdis taip pat labai įvairus nuo techninių galimybių studijų iki prototipų kūrimo.

Projektus galima ruošti pagal 7 atnaujintas Sumanios specializacijos sritis: energetika ir tvari aplinka; sveikatos technologijos ir biotechnologijos; agroinovacijos ir maisto technologijos; nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos; sumanusis, netaršus ir integruotas transportas; informacinės ir ryšių technologijos; įtrauki ir kūrybinga visuomenė.

Kvietimas teikti priemonės „Inočekiai“ paraiškas yra tęstinis, t. y. paraiškas galima teikti iki 2020 m. rugsėjo 30 d.

Kontaktai pasiteirauti: Ieva Kalpokaitė, ieva.kalpokaite@mita.lt, Tel. +370 604 79827

 

Šaltinis: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Atsiliepimai

Komentuoti