VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

"Ar matei kaip keičiasi pasaulis?" fotoistorinis konkursas

Fotokonkursas „Ar matai, kaip keičiasi..?“ – fiksuoti, kaip Lietuvos miestai, miesteliai pasikeitė ES investicijų dėka

Fotoistorijų konkursas organizuojamas siekiant atskleisti, kaip regionų gyventojų akimis pasikeitė gyvenimas Lietuvoje per 20 metų: kaip veidą pakeitė jų miestas ar miestelis, rajonas ar kaimelis, kaip prie jo per pastarąjį dvidešimtmetį prisilietė Europos Sąjungos (ES) investicijos, kurių per šį laikotarpį buvo panaudota beveik 20 milijardų eurų.

Konkurse kviečiame dalyvauti ne tik vyresnio amžiaus regionų gyventojus, bet ir jų vaikus ar anūkus Įamžinkite savo aplinkos pokyčius viena ar keliomis nuotraukomis, jeigu galite – pasidalykite ir savo prisiminimais bei istorijomis.

Fotokonkursas organizuojamas spalio 1 – lapkričio 11 dienomis, vėliau vyks konkurso nugalėtojų atranka, o trys geriausių darbų autoriai prizais bus apdovanoti gruodžio pirmąją.

Darbų lauks ir juos vertins regioninių laikraščių redakcijos. Kiekvienos vietos redakcijos išrinkti nugalėtojai pateks į antrąjį konkurso etapą, kuriame bus varžomasi dėl pagrindinio ministerijos įsteigto prizo – sveikatingumo savaitgalio pasirinktame SPA centre.

 

Istorijas siųskite el. paštu, adresu konkursas@esminiaipokyciai.lt, o laiške nepamirškite nurodyti savo miesto, vardo, pavardės ir telefono numerio!

Daugiau informacijos apie konkursą ir darbų pateikimo sąlygas galima rasti konkurso taisyklėse.

 

Informacija

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti