VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Anykštėnu būti gera - Anykštėno kortelės koncepcijos pristatymas

Trečiadienį (rugsėjo 29 d.) 15:00 val (AKC Mažojoje salėje) vyks kortelės koncepcijos pristatymas - diskusija, kurios metu galėsite teikti pasiūlymus, išsakyti savo nuomonę, bei susipažinti su šia nauja paslauga Anykščiuose.

 

Nuo 2022 m. Anykščių rajone pradės veikti „Anykštėno kortelė“, su kuria, Anykščių rajone savo gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai turės galimybę gauti nuolaidas Anykščių rajono paslaugų ir gamybos įmonėse.

 

Kortelės tikslas – paskatinti Anykščių rajone gyvenančius, ir čia gyvenamą vietą deklaravusius, žmones dažniau naudotis kurortinėje vietovėje, teikiamomis paslaugomis, pirmiems išbandyti naujoves, apsilankyti maitinimo ir kitų paslaugų įmonėse.

Anykštėno kortelė sudarys sąlygas, kad Anykščių gyventojai, kiek galima pigiau galėtų pasinaudoti teikiamomis paslaugomis, dažniau išbandyti procedūras, skanauti desertus ar pakviesti savo artimuosius į kultūrinius renginius.

Informacija apie nuolaidas bus skelbiama įstaigų, įmonių, teikiančių nuolaidas, interneto svetainėse, Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.anyksciai.lt, ATVIC www.infoanyksciai.lt, socialinio tinklo „Facebook“ platformose ir kt.


Kviečiame rajono paslaugų tiekėjus jungtis prie bendro tinklo ir džiuginti anykštėnus teikiamų paslaugų nuolaidomis bei savo indėliu, kad šūkis „Čia gera gyventi“ įgautų dar daugiau prasmės ir tęstinumo.

 

Į renginį bus įleidžiama tik su galimybių pasu.

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti