VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Anykščių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų susitikimas

Anykščių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba kviečia visus Anykščių rajono bendruomenių pirmininkus ar atstovus į atvirą susitikimą

Dabartiniu metu Lietuvoje kaimo bendruomeninis judėjimas įgauna vis didesnį pagreitį. Bendruomenių veikla skatina aktyvų žmonių dalyvavimą tiek valdymo procesuose, tiek savo vietovės ir krašto puoselėjimo bei kultūros išsaugojimo srityse. Nors bendruomeninių organizacijų šalyje turime nemažai, bet teigiama, kad pačių bendruomenių narių įsitraukimas į vietos reikalų tvarkymą, jų bendruomeniškumas yra nepakankamas. Reikia surasti, kokiais būdais ir formomis „išjudinti” giluminius bendruomeniškumo klodus. O kokia situacija mūsų rajone?

Anykščių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba kviečia visus Anykščių rajono bendruomenių pirmininkus ar atstovus į atvirą susitikimą, kurio metu drauge aptarsime situaciją rajone. Planuojami klausimai:

  • Bendruomeninių organizacijų srities problematika rajone.
  • Siūlymai dėl srities tobulinimo.
  • Bendradarbiavimas su savivaldybe.
  • Bendruomenines organizacijas vienijančios asociacijos steigimas.

Laukiame Jūsų sausio 29 d., trečiadienį, 16 val. Anykščių rajono savivaldybės didžiojoje salėje (3 a., 304 kab.). Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę!

Kilus klausimams prašome kreiptis į Renatą Gudonienę tel. +370 645 04 989, el. p. renata@infoanyksciai.lt

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

Atsiliepimai

Komentuoti