VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Anykščių kultūros centras kviečia anykštėnus pagaminti inkilą Dainų šventės 100-mečiui

Anykščių kultūros centras kviečia anykštėnus pagaminti inkilą Dainų šventės 100-mečiui. Sukurk inkilą 100-metį mininčiai Lietuvos dainų šventei „Kad giria žaliuotų“!

Šiais metais Lietuvos dainų šventė mini 100 metų jubiliejų. Sausio mėnesį prasidėjo Dainų šventės žygis per Lietuvą- vienuolikos renginių ciklas, kurio tikslas pažymėti Dainų šventės metus ir Lietuvos miestų ir miestelių bendruomenėms padėti pajausti šios didžios šventės dvasią. Visuose žygio miestuose bus pristatoma vaizdo medžiaga apie kiekvieno krašto dalyvavimo šventėje tradiciją, vyks mėgėjų meno kolektyvų pasirodymai ir visus projekte dalyvaujančius miestus suvienys šventės laukimas ir bendrystė.

Kovo 16 d. žygis pasieks Anykščius. Kviečiame anykštėnus – šeimas, moksleivių klases, bendruomenes ir visus, neabejingus šiai šventei, gaminti inkilus ir atnešti į kultūros centrą. Jūsų inkilai taps pagrindiniu žygio šventės akcentu – inkilų instaliacijos miesto centre dalimi, kuri papuoš miestą ir bus šventės šaukliu Anykščiuose. Vėliau inkilai bus iškelti miesto medžiuose ir regioninio parko teritorijose, kad mūsų parkai ir girios vis dar čiulbėtų...

Inkilai turi būti:

• Paprasti, tinkami gyventi paukščiams

• Gali būti su Dainų šventės 100-mečio, jūsų įstaigos, kolektyvų logotipais, sukurtais ornamentais

• Dekoras ramus, švelnios natūralios spalvos, neatbaidančios paukščių

Jūsų gamintų inkilų laukiame Anykščių kultūros centre iki KOVO 1 d.

Informacija tel. 860111258

Atsiliepimai

Komentuoti